Stan Michała Figurskiego poprawia się
East News

Poruszający wpis Michała Figurskiego: "Nieprawdą jest, że grozi mi amputacja stopy!"

Stan Michała Figurskiego poprawia się
East News

Michał Figurski zdecydował się na poruszający wpis na swoim profilu na FB. Dziennikarz wciąż jest w szpitalu. Michał Figurski trafił tam w ciężkim stanie we wrześniu po tym, jak pękł mu krwiak w mózgu. Zanim w pełni wróci do zdrowia, czeka go długa rehabilitacja, lecz widać już postępy. Odeta Moro zdradziła ostatnio w wywiadzie, jak Michał walczy o powrót do pełnej sprawności. Wspierają go w tym przyjaciele. Odeta Moro podkreśliła też, że dziennikarz czuje się już lepiej.

 

Michał Figurski: "Nieprawdą jest, że próbowałem przerwać leczenie!"

Do tej pory Michał Figurski tylko raz zabrał głos - podziękował lekarzom, którzy walczyli o jego zdrowie. Tym razem wpis jest inny. I widać, że Michał Figurski zdenerwował się plotkami na temat tego, jak zły jest jego stan zdrowia:

W związku z klamliwym belkotem jaki na moj temat po raz kolejny publikuje portal pudelek.pl oficjalnie ostrzegam jego pseudo redaktorów ze po raz kolejny za kłamstwa tam publikowane podam redakcje do sądu. Nieprawdą jest ze grozi mi amputacja stopynieprawda jest ze miałem dwie operacje i nieprawda jest ze rzekomo powrocilem do jakichś starych nałogówi nieprawda jest ze próbowałem przerwać leczenie na wlasna prośbę. Wyssane z palca informacje to chleb powszedni tego portalu ale nie pozwolę by w dalszym ciagu wykorzystywać moje nazwisko do zarobkowania na wydumanej taniej sensacji. Z poważaniem Nichal Figurski (pisownia oryg.)

Jedynym wiarygodnym źródłem informacji o stanie zdrowia Michała Figurskiego jest chyba tylko Odeta Moro. Więc jeśli ona mówi, że jest lepiej - to musi być prawda!

 

Znajomi Michała Figurskiego mają nadzieję, że wróci do pełnej sprawności

Michał Figurski w dżinsowej koszuli
ons.pl

Odeta Moro i córka Michała - Sonia cieszą się z każdej najmniejszej poprawy stanu zdrowia Michała Figurskiego

Odeta Moro-Figurska, Michał Figurski
ONS

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55