Party Stories
Newsy

Michał Figurski: "Nabrałem przeświadczenia, że jestem nieśmiertelny!" O co chodzi? WIDEO

Michał Figurski opowiedział o swoim stylu życia przed chorobą. Zanim dziennikarz doznał wylewu we wrześniu 2015 roku, jego życie wyglądało zupełnie inaczej. Przez wiele lat ukrywał cukrzycę, która nieleczona, doprowadziła do tragedii. Michał Figurski w wywiadzie dla Party.pl wyznał, dlaczego nie dbał o siebie przez te wszystkie lata. Polecamy: Michał Figurski o walce z chorobą, niemocą i losem. Dziennikarz skandalista wydaje książkę

Ponieważ wszystko w życiu mi wychodziło, ponieważ wszystko przychodziło łatwo, to nabrałem tego bezczelnego przeświadczenia, że jestem nieśmiertelny, że nic mi się nie stanie - zdradził dziennikarz.

A co było jego największym grzechem? Dowiecie się z naszego wideo!

 

Zobacz też: Cukrzyca – jakie są jej objawy?

 

Michał Figurski pisze książkę o cukrzycy. Ma w niej zawrzeć brutalną prawdę o chorobie.

Michał Figurski w dżinsowej koszuli
ons.pl

Dziennikarz stawia sobie za punkt honoru uświadamianie ludzi o tym, jak poważną chorobą jest cukrzyca.

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Figurski opowiedział o swoim stanie zdrowia
Newsy
Michał Figurski szczerze o swoim stanie zdrowia! "Wózek inwalidzki jest już powoli nieaktualnym"

Michał Figurski opowiedział o swoim stanie zdrowia. Okazuje się, że dzięki rehabilitacji, dziennikarz może przestać korzystać z wózka inwalidzkiego i zacząć chodzić o własnych siłach. Michał Figurski w rozmowie z Super Expressem przyznał, że dzięki pomocy specjalistów wraca do zdrowia. I chociaż dziennikarz wciąż walczy ze skutkami ubiegłorocznego wylewu, to jego stan wciąż się poprawia. Zobacz także: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: "Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę" Byłem w świetnym miejscu przez dwa miesiące, w ośrodku rehabilitacyjnym w miejscowości Porabka, gdzie postawiono mnie na nogi. Zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Z acząłem chodzić samodzielnie. Na razie o kulach, ale prognoza jest dobra. Pomaga mi przyjaciółka rodziny. Wózek inwalidzki jest już powoli nieaktualnym - przyznaje dziennikarz. Figurski przyznaje, że wrócił już do pracy w studiu telewizyjnym i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł poprowadzić program "Widzimisię". Na razie trwają próby i nagrania, żeby sprawdzić, jak sobie radzę. Nie mnie oceniać, ale bardzo się cieszę, że wracam. Michałowi Figurskiemu życzymy, aby jak najszybciej powrócił do pełni sił i zdrowia!   Zobacz także: Dieta i ruch, czyli jak wzmocnić stawy domowymi metodami   Michał Figurski o swoim stanie zdrowia. Już wkrótce dziennikarz poprowadzi program Widzimisię.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner