Party Stories
Michał Baryza o uczestnikach Top Model
ons
Newsy

Baryza szczerze o uczestnikach Top Model: Nie utrzymuję z nikim kontaktu

Co się stało?

Michał Baryza był jednym z najlepszych modeli w minionej edycji Top Model. Teraz po zakończeniu programu radzi sobie doskonale. Niedawno wziął udział w nowej kampanii, w której wygląda bardzo męsko. Zobacz: Baryza wziął udział w nowej kampanii. Wygląda bardzo męsko i seksownie

Wydawać by się mogło, że uczestniczy ostatniej edycji show bardzo się ze sobą zżyli. A przynajmniej niektórzy z nich. Jak się okazuje Baryza nie utrzymuje z nikim kontaktu. Model twierdzi, że każdy wybrał swoją drogę i ze względu na liczne obowiązki i brak czasu zaistniała taka sytuacja. Przyznał to w rozmowie z tvn.pl:

Tak naprawdę z nikim z Top Model nie utrzymuję kontaktu. Każdy poszedł swoją drogą i życie. Ja nie zamierzam się komuś wbijać w paradę. Jeśli ktoś chce mieć ze mną kontakt to po prostu trzeba gadać. 

Czy jego przyjaźń z Osi jeszcze odżyje?

Zobacz na Polki.pl: Zwyciężczyni "Top Model" pojawiła się w telewizji śniadaniowej z...
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pupa Michała Baryzy
Newsy
Michał Baryza jak Justin Bieber? Na Instagramie też pokazał... pupę

Michał Baryza pokazał pupę na Instagramie! Seksowne zdjęcie gwiazdy "Top Model" robi furorę w sieci! Michał Baryza już wielokrotnie chwalił się nam swoim świetnie wyrzeźbionym ciałem, ale nigdy do tej pory tak odważnie.  Michał Baryza w odważnej sesji! Michał Baryza po sukcesie w programie "Top Model" nie osiadł na laurach. Wziął udział w kilku spektakularnych sesjach zdjęciowych, które zostały zauważone za granicą.  Teraz promuje projekt " Be GreyT for 50 DAYS or even longer" ze swoim udziałem i robi w to głośny sposób! Swoimi kształtami na portalach chwalili się już m.in. Justin Bieber, Joanna Krupa czy Miley Cyrus. Teraz dołączył do nich Michał Baryza! A za fotkę odpowiada Wojciech Jachyra.   Podoba się Wam Michał Baryza w takim wcieleniu?   Zobacz także:  Nowa sesja Baryzy doceniona przez zagraniczny magazyn! W takiej wersji jeszcze go nie widzieliśmy​   Michał Baryza pokazał pupę.   Michał Baryza ma doskonałe ciało! Gwiazdor "Top Model" lubi je pokazywać.

Finaliści Top Model świętują przed finałem
Instagram
Newsy
Finaliści Top Model już w Warszawie. Świętują przed wielkim finałem
Pokazali wspólne zdjęcie

Już w najbliższy poniedziałek wielki finał programu Top Model , o który walczyło grono pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Tylko najlepszym udało się zostać do ostatniego odcinka. Po wymagających sesjach i nietypowych zadaniach w finale znaleźli się Marta Sędzicka , Michał Baryza i Osuenhe Ugonoh . Zobacz: Papierska pokazała ciało w nowej kampanii. Pierwsza Top Model wraca do modelingu Tuż przed finałem z programem pożegnał się Mateusz Góral Jarzębiak , ulubieniec wszystkich pań. Przystojnemu modelowi bardzo kibicowała Joanna Krupa , a na wieść o jego związku z Olgą Kaczyńską , zwyciężczynią drugiej edycji Top Model nie kryła szczęścia i pogratulowała im na Facebooku. Ostatnio zakochani przebywali w Tatrach, gdzie model poznał mamę swojej wybranki. Teraz jednak przyjechali do Warszawy na finał show, a w międzyczasie spotkali się z innymi uczestnikami. Rafał Kaczmarek , który odpadł w drugim etapie programu i który chciał zostać księdzem, pochwalił się na Facebooku zdjęciem z Góralem, Kaczyńską, Adamem Bogutą i Honoratą Wojtkowską , uczestniczką drugiej edycji Top Model. Uczestnicy świętują przed poniedziałkowym finałem i widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.  Ciekawe, komu kibicują? Zobacz: Pierwszy trudny wybór przed Góralem i Kaczyńską: Nie będzie łatwo, ale...     Pierwsze zdjęcia Olgi Kaczyńskiej i Górala:

Ewelina Pachucka odpadła z Top Model
Top Model TVN
Newsy
Top Model: Odpadły dwie osoby. Rubik do Górala: Sztywny laluś
Kto pożegnał się z show?

Program " Top Model " zbliża się powoli ku końcowi. Uczestniczy muszą mierzyć się z coraz trudniejszymi zadaniami, z którymi radzą sobie raz lepiej, raz gorzej. Jurorzy w swoich ocenach nie szczędzą krytyki pod adresem modeli i modelek. P rzypomnijmy: Ewelina odpadła z Top Model. Tyszka: Osi będzie miała duży problem w Polsce Dziś odbył się pierwszy półfinał czwartej edycji Top Model. Uczestnicy w pierwszej części starali się o możliwość wystąpienia podczas lizbońskiego fashion week "Moda Lisboa". Jurorką podczas tego zadania była Anja Rubik .  Najgorzej wypadła Ola Żuraw , która musiała pożegnać się z programem. Potem pozostała piątka musiała zmierzyć się później z wyciskaniem soku z winogron, za który otrzymali pieniądze potrzebne na podróż po Portugalii w poszukiwaniu projektantów, którzy zadecydowali o tym, kto weźmie udział w Fashion Week. Najlepiej poradziła sobie Osi. O tym, kto ostatecznie wziął udział w show zadecydowała sesja zdjęciowa, w której uczestniczyła Rubik. Top modelka była bardzo ostra dla niektórych modeli, m.in. dla Górala: Był strasznie sztywny, sztywny laluś, a nikt nie chce być sztywnym lalusiem - mówiła Anja tuż po Wyglądasz jak grajek weselny - ocenił Tyszka Najlepszym zdjęciem okazało się zdjęcie Marty. Z programem jako druga pożegnała się Michalina Strabel . Zobacz: Baryza z Top Model zagrał w klipie disco-polo. Pochwalił się w nim klatą Uczestnicy Top Model w sesji z byłą Leonardo DiCaprio:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner