Michael Mikołajczuk na ściance

Michael Mikołajczuk z Top Model pokazał zdjęcie, na którym waży prawie 100 kg! Zobacz, jaką przeszedł metamorfozę!

Michael Mikołajczuk na ściance

Michael Mikołajczuk pokazał zdjęcie z czasów, kiedy ważył sporo więcej i unikał aktywności fizycznej. To, jak wygląda teraz wymagało do niego wiele pracy i wyrzeczeń. Zresztą porównajcie sami te dwa zdjęcia!

Michael Mikołajczuk przed schudnięciem

Michael zdobył popularność dzięki udziałowi w piątej edycji Top Model. Jurorzy, jak i widzowie bardzo go polubili, a on chętnie eksponował w programie swoje ciało. Nie ma się co dziwić, ponieważ bardzo ciężko nad nim pracował. W sobotę na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym możemy zobaczyć modela przed metamorfozą, kiedy ważył blisko 100 kg. Aż trudno uwierzyć, że Mikołajczuk znalazł w sobie tyle samozaparcia - my bardzo podziwiamy! Model chce zmotywować swoich fanów do tego, aby częściej uprawiali  sport i zadbali o to, co jedzą:

Witam Wszystkich w Drugi Dzień Świąt ! Pewnie każdy z Was ma brzuszki pełne i pozwoliliście sobie na odrobinę więcej tych smacznych potraw... nie dziwię się wcale ☺ ️Dzisiejszym zdjęciem pragnę Was zmotywować do działania ! Już nigdy nie chcę wygladać jak na lewym zdjęciu (z resztą na pewno się nie dziwicie 😀 miałem 18 lat i ważyłem 98kg ) Moje samopoczucie było kiepskie, teraz tryskam energią i z dnia na dzień chcę wygladać jeszcze lepiej. Moim zdaniem różnica jest ogromna. Wystarczy być pozytywnie nastawioną osobą i wyznaczyć sobie cel a zapewniam Was, że jeżeli coś postanowicie i się zmobilizujecie to osiągniecie sukces na który Was naprawdę stać. TRZEBA TYLKO CHCIEC! Uwierzcie w siebie. Małymi krokami róbcie postępy a za jakiś czas będziecie mogli być z siebie bardzo dumni jak ja ! Trzymam za Was Kciuki !

 

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Michael!

 

Zobacz: Kto siedzi na siłowni, a kto ćwiczy z Chodakowską? Uczestnicy "Top Model" zdradzili, jak schudli​

 

Michael Mikołajczuk pokazał zdjęcie z czasów, kiedy ważył prawie 100 kilogramów

 

Witam Wszystkich w Drugi Dzień Świąt ! Pewnie każdy z Was ma brzuszki pełne i pozwoliliście sobie na odrobinę więcej tych smacznych potraw... nie dziwię się wcale ☺ ️Dzisiejszym zdjęciem pragnę Was zmotywować do działania ! Już nigdy nie chcę wygladać jak na lewym zdjęciu (z resztą na pewno się nie dziwicie 😀 miałem 18 lat i ważyłem 98kg ) Moje samopoczucie było kiepskie, teraz tryskam energią i z dnia na dzień chcę wygladać jeszcze lepiej. Moim zdaniem różnica jest ogromna. Wystarczy być pozytywnie nastawioną osobą i wyznaczyć sobie cel a zapewniam Was, że jeżeli coś postanowicie i się zmobilizujecie to osiągniecie sukces na który Was naprawdę stać. TRZEBA TYLKO CHCIEC! Uwierzcie w siebie. Małymi krokami róbcie postępy a za jakiś czas będziecie mogli być z siebie bardzo dumni jak ja ! Trzymam za Was Kciuki ! ✊😉 snapchat -michaelos93 👻@avantmanagement #topmodel #topmodelpolska #progress #hardwork #good#job#polishgirl #polishboy #polska#warsaw #olloclip #dieta #thanks #metamorfoza #blondehair#zyzz#bro

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michael Mikołajczuk (@michaelmikolajczuk)

 

Michael Mikołajczuk w Top Model

Ciało Michaela Mikołajczuka

Więcej na temat Top Model Michael Mikołajczuk
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08