Michał Szpak cztery lata temu był fenomenem programu „X Factor”  Utalentowany chłopak, o długich włosach i nieziemskim głosie, zniknął jednak z show-biznesu i jak się okazuję, czekał na odpowiedni moment, aby nagrać swoją najnowszą płytę. Zobacz: Michał Szpak krytykuje „Małych gigantów”. 

Ostatnio nasza reporterka, Iwona Piotrowska spotkała się z Michałem i postanowiła zapytać wokalistkę, jaka będzie jego najnowsza płyta. Wbrew fenomenalnemu singlowi „Real Hero”, płyta będzie miała również piosenki po polsku! Tylko naszej kamerze Michał powiedział, jaki ma stosunek do pisania tekstów i że woli, jak zajmują się tym doświadczone osoby. Wokalista przyznał się, że pisze własne piosenki, ale trzyma je w tajemniczym i magicznym zeszycie…Posłuchajcie!

Prace nad płytą wciąż trwają. Mam nadzieję, że ukaże się w tym roku(…) Na tej płycie nie będzie moich tekstów, zdaję się na profesjonalistów. Będą polskie piosenki. Polski wymaga odpowiedniej oprawy. Nie będę zdradzał co to jest, ale będzie to bomba jeszcze większej emocji.” — powiedział Michał Szpak. 

 

Czekacie na płytę Szpaka?