Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Michał Figurski potrzebuje przeszczepu nerki
ONS
Newsy

Michał Figurski musi przejść przeszczep nerki?!

Kolejne niepokojące wieści
Michała Figurskiego, który ciągle w poważnym stanie przebywa w szpitalu, czeka przeszczep nerki - wynika z najnowszych informacji Faktu. Jak twierdzi tabloid, z powodu postępującej cukrzycy już od jakiegoś czasu lekarze zalecali dziennikarzowi przeszczep coraz gorzej pracującego narządu. To właśnie przez złe wyniki badań Michał Figurski przeszedł ostatnio na dietę i sporo schudł.

Niepokojące diagnozy stanu jego nerek sprawiły, że dwa lata temu przeszedł na dietę. Ograniczył cukier i palenie i do pewnego momentu był w stanie zachować dyscyplinę. Sporo schudł - zdradził gazecie znajomy dziennikarza.
Jak jednak twierdzi gazeta, Figurski znowu przestał dbać o swoje zdrowie i wrócił do starych nawyków, które teraz odbiły się na jego zdrowiu.

Zaczął znów pracować na pełnych obrotach, wróciły też słodycze i nikotyna.
Na szczęście dziennikarz czuje się coraz lepiej. Stan Michała Figurskiego polepszył się na tyle, że został nawet odłączony od respiratora.

Michał Figurski trafił do szpitala w niedzielę i od tamtej pory przeszedł dwie operacje. W walce od zdrowie wspiera go m.in. Kuba Wojewódzki. Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje Michała Figurskiego:"Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"

Michał Figurski na premierze spektaklu


Michał Figurski na premierze Playstation 4


Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Figurski potrzebuje przeszczepu nerki
ONS
Newsy
Michał Figurski musi przejść przeszczep nerki
Michał Figurski musi przejść przeszczep nerki

Michała Figurskiego , który ciągle w poważnym stanie przebywa w szpitalu   czeka przeszczep nerki - wynika z  najnowszych informacji Faktu. Jak twierdzi tabloid, z powodu postępującej cukrzycy już od jakiegoś czasu lekarze zalecali dziennikarzowi przeszczep coraz gorzej pracującego narządu. To właśnie przez złe wyniki badań Michał Figurski przeszedł ostatnio na dietę i sporo schudł. Niepokojące diagnozy stanu jego nerek sprawiły, że dwa lata temu przeszedł na dietę . Ograniczył cukier i palenie i do pewnego momentu był w stanie zachować dyscyplinę. Sporo schudł - zdradził znajomy dziennikarza. Jak się jednak okazuje Figurski znowu przestał dbać o swoje zdrowie i wrócił do starych nawyków, które teraz odbiły się na jego zdrowiu. Zaczął znów pracować na pełnych obrotach, wróciły też słodycze i nikotyna. Na szczęście dziennikarz czuje się coraz lepiej. Stan Michała Figurskiego polepszył się na tyle, że został nawet odłączony od respiratora. Michał Figurski trafił do szpitala w niedzielę i od tamtej pory przeszedł dwie operacje . W walce od zdrowie wspiera go m.in. Kuba Wojewódzki. Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje Michała Figurskiego:"Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"   Zobacz także: piasek w nerkach - objawy i leczenie   Michał  Figurski Michał Figurski Michał Figurski

Stan Michała Figurskiego poprawia się
East News
Newsy
„Zagrożenie minęło” - Michał Figurski czuje się lepiej! Co teraz czeka dziennikarza?
„Zagrożenie minęło” - Michał Figurski czuje się lepiej! Co teraz czeka dziennikarza?

Dobre informacje! Stan Michała Figurskiego poprawia się!  Dziennikarz nie tylko odzyskał przytomność, ale również zaczął samodzielnie samodzielnie jeść i pić. Już sam je, sam pije. Zagrożenie minęło. Mimo to dziennikarz wciąż przebywa na sali pooperacyjnej, ale ma być przewieziony na inny oddział, gdzie dalej będzie dochodził do siebie - powiedział informator ze szpitala „Super Expressowi”. Dramat Michała Figurskiego rozpoczął się w niedzielę 20 września, kiedy to trafił do szpitala z pękniętym krwiakiem w głowie. Dziennikarz od tamtej pory przeszedł dwie operacje i przez jakiś czas był w stanie śpiączki farmakologicznej. Niedawno odzyskał przytomność. Niestety, okazało się, że są komplikacje i Figurski ma problemy z nerkami . Według informacji „Faktu” musi być dializowany. Być może czeka go przeszczep nerki.   Miejmy nadzieję, że z każdym dniem stan Michała Figurskiego będzie się poprawiać i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz również: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: „Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"   Michał Figurski   Michał Figurski Michał Figurski

Michał Figurski może stracić nogę?
ONS
Newsy
Niepokojące wiadomości: Michałowi Figurskiemu grozi amputacja nogi?!
Niepokojące wiadomości: Michałowi Figurskiemu grozi amputacja nogi?!

Michał Figurski może stracić nogę?! Niepokojące informacje płyną ze szpitala, w którym leży dziennikarz. Super Expressu dowiedział się, że Figurski walczy ze stopą cukrzycową, która jest ciężkim powikłaniem cukrzycy i często prowadzi do amputacji. Michał Figurski w szpitalu. Czy straci nogę? Niepokojące doniesienia prasy na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego skomentował w tabloidzie specjalista chorób wewnętrznych i diabetologii. Ktoś, kto ma cukrzycę, ma wysoki poziom kwasu moczowego, ma nasilone wskaźniki miażdżycy, zwiększona jest też lepkość krwi.  A gdy chory się przekarmiał, mało ruszał, dołącza się nadciśnienie i mamy tak zwany zespół metaboliczny, który nieleczony przez wiele lat prowadzi do powikłania, którym jest właśnie stopa cukrzycowa. Ona się niewinnie zaczyna. Ludzie, którzy nie mają pojęcia o tej chorobie, nic nie zobaczą na swojej stopie, dopiero jak jest za późno, to widzą. Ale gdy jest za późno, to trzeba amputować - przyznał dr n. med. Zygmunt Trojanowski. Zobacz także: choroby metaboliczne - rodzaje   Przypominamy, że Michał Figurski trafił do szpitala w drugiej połowie września . Dziennikarz przeszedł już dwie operacje, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i według informacji sprzed kilku dni prawdopodobnie czeka go przeszczep nerek . Na szczęście stan zdrowia Michała poprawił się na tyle, że został już odłączony od respiratora - samodzielnie oddycha, je i pije . W walce o zdrowie swojego kolegę wspierają m.in. Kuba Wojewódzki, Karolina Szostak i Bartosz Węglarczyk. Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego:" Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"   Michał Figurski Michał Figurski Michał Figurski

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner