Michał Figurski potrzebuje przeszczepu nerki
ONS

Michał Figurski musi przejść przeszczep nerki?!

Michał Figurski potrzebuje przeszczepu nerki
ONS
Michała Figurskiego, który ciągle w poważnym stanie przebywa w szpitalu, czeka przeszczep nerki - wynika z najnowszych informacji Faktu. Jak twierdzi tabloid, z powodu postępującej cukrzycy już od jakiegoś czasu lekarze zalecali dziennikarzowi przeszczep coraz gorzej pracującego narządu. To właśnie przez złe wyniki badań Michał Figurski przeszedł ostatnio na dietę i sporo schudł.

Niepokojące diagnozy stanu jego nerek sprawiły, że dwa lata temu przeszedł na dietę. Ograniczył cukier i palenie i do pewnego momentu był w stanie zachować dyscyplinę. Sporo schudł - zdradził gazecie znajomy dziennikarza.
Jak jednak twierdzi gazeta, Figurski znowu przestał dbać o swoje zdrowie i wrócił do starych nawyków, które teraz odbiły się na jego zdrowiu.

Zaczął znów pracować na pełnych obrotach, wróciły też słodycze i nikotyna.
Na szczęście dziennikarz czuje się coraz lepiej. Stan Michała Figurskiego polepszył się na tyle, że został nawet odłączony od respiratora.

Michał Figurski trafił do szpitala w niedzielę i od tamtej pory przeszedł dwie operacje. W walce od zdrowie wspiera go m.in. Kuba Wojewódzki. Zobacz: Kuba Wojewódzki dopinguje Michała Figurskiego:"Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49