Weronika Rosati

Weronika Rosati ma dość ataków na nią. "Równouprawnienie w Polsce?" Mocny wpis!

Weronika Rosati

Na początku marca Weronika Rosati udzieliła głośnego wywiadu dla "Wysokich Obcasów", w którym wyznała, że była ofiarą przemocy. Słowa aktorki usłyszała cała Polska, jednak nie wszyscy stanęli murem za nią. Weronika postanowiła walczyć z hejtem i oskarżeniami nie tylko ze względu na siebie, ale i na swoją córkę oraz inne samotne matki w trudnej sytuacji życiowej.

W najnowszym wpisie na swoim Instagramie gwiazda zapytała internautów, czy gdyby była mężczyzną, to również ta sprawa tak by się potoczyła? Przeczytajcie słowa Rosati. Zgadzacie się z nią?

Weronika Rosati o równouprawnieniu 

Choć wiele gwiazd stanęło za Weroniką Rosati (Agata Młynarska, Edyta Górniak, Agnieszka Holland), to Weronika za swoją szczerość wciąż jest atakowana! Jeszcze wczoraj pisaliśmy o ostrych słowach Joanny Sarapaty w kierunku aktorki, a już dziś dowiadujemy się, że firmy zrywają współpracę z Rosati, ponieważ  "jako ofiara przemocy i samotna matka nie kojarzy się pozytywnie"

Zobacz także: Rosati ostro odpowiedziała Łepkowskiej: "Czy jako jego stała pacjentka ślepo wierzy w niewinność?"

W najnowszym wpisie na Instagramie Rosati zapytała fanów, internautów i obserwujących, czy gdyby była mężczyzną, to również ktoś by ją zaatakował? Przytaczamy cały wpis. Przeczytajcie.

Tak sobie myśle czy to, że jestem aktorką, dziewczyną, która zrobiła w życiu jakieś błędy, pomyliła się w wyborach ludzi, która ma fantastycznych rodziców, kobieta która lubi o siebie zadbać - pomalować sie (kocham te moje kreski na oczach i ustach cóż poradzę) , ubrać modnie lub elegancko - chętnie w firmowe ciuchy, która ćwiczy prawie codziennie, bo ma to we krwi po tacie, która lubi posłuchać rapu, przeżywać piosenki Lany del Rey i melodramatyczne filmy, potańczyć ze znajomymi, przeklnąć, pójść na ściankę lub event, mieć gorszy dzień ( kto nie ma), popuchnięte oczy, utyć , schudnąć, palnąć jakąś głupotę, być czasem próżna i pójść do kosmetyczki lub masaż, robić dzióbki do selfie, która się cieszy z bycia na plaży, ekscytuje się pracą z idolami czy taka która ma hopla na punkcie Elizabeth Taylor i innych kontrowersyjnych kobiet/artystek - CZY TO WSZYSTKO sprawia, że moje słowo jest mniej wiarygodne, moje przeżycia mniej ważne, moje krzywdy mniej bolesne, a może nawet zasłużone? Czy to wszystko sprawia, że można bezkarnie mnie oczerniać, zmyślać najgorsze pomówienia, bez wahania wyzywać, wyszydzać i atakować? Czy gdybym była mężczyzną czy z takim bazarowo- śmietnikowym atakiem bym miała do czynienia? Czy ktoś by się odważył tak atakować meżczyznę jak atakowana jestem ja jako kobieta?  Jak myślicie? Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce? B*tch please - napisała Weronika Rosati.

Weronika Rosati kilkakrotnie odnosiła się do zarzutów jakie pojawiają się w sieci. Aktorka jest atakowana nie tylko przez gwiazdy, ale i przez internautów, którzy wypisują często bardzo przykre rzeczy. 

Jej były partner wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył oskarżeniom, szczególnie mocno tym dotyczącym przemocy. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tak sobie myśle czy to że jestem aktorka, dziewczyna która zrobiła w życiu jakieś błędy, pomyliła sie w wyborach ludzi, ktora ma fantastycznych rodzicow, kobieta która lubi o siebie zadbać - pomalować sie ( kocham te moje kreski na oczach i ustach cóż poradze 😉) , ubrać modnie lub elegancko - chętnie w firmowe ciuchy, która ćwiczy prawie codziennie bo ma to we krwi po tacie, ktora lubi posłuchać rapu, przeżywać piosenki Lany del Rey i melodramatyczne filmy, potańczyć ze znajomymi, przeklnać, pojść na ścianke lub event, mieć gorszy dzień ( kto nie ma), popuchniete oczy, utyć , schudnać, palnać jakaś głupote, być czasem próżna i pojść do kosmetyczki lub masaż, robić dzióbki do selfie, ktora sie cieszy z bycia na plaży, ekscytuje sie praca z idolami czy taka ktora ma hopla na punkcie Elizabeth Taylor i innych kontrowersyjnych kobiet/artystek - CZY TO WSZYSTKO sprawia że moje słowo jest mniej wiarygodne, moje przeżycia mniej ważne, moje krzywdy mniej bolesne a może nawet zasłużone? czy to wszystko sprawia że można bezkarnie mnie oczerniać, zmyślać najgorsze pomowienia, bez wahania wyzywać, wyszydzać i atakować? Czy gdybym była mezczyzna czy z takim bazarowo- śmietnikowym atakiem bym miała do czynienia? czy ktoś by sie odważył tak atakować meżczyzne jak atakowana jestem ja jako kobieta? jak myślicie? Rownouprawnienie kobiet i mężczyzn w Polsce?? Bitch please. 👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Zgadzacie się z Weroniką Rosati? 

Weronika Rosati
EastNews

Zobacz także: "Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży"! Wstrząsające słowa Weroniki Rosati

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47