Demaskujemy trenerów personalnych! Dziś wysportowani i sławni, a jak wyglądali kiedyś? Deynn stare zdjęcie
Demaskujemy trenerów personalnych! Dziś wysportowani i sławni, a jak wyglądali kiedyś?
EastNews, Instagram
To szokujące metamorfozy!
1/7
Demaskujemy trenerów personalnych! Dziś wysportowani i sławni, a jak wyglądali kiedyś?
EastNews, Instagram

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Sylwia Szostak, Qczaj - kto ich nie podziwia? Sławni trenerzy personalni motywują nas do ćwiczeń i pomagają nam spalić zbędne kilogramy, ale myślicie, że zawsze byli w tym dobrzy? Można śmiało powiedzieć, że zaczynali tak samo i małymi krokami budowali swoją rzeszę fanów. 

 

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy jeżdżą limuzyną za 900 tysięcy złotych! ZDJĘCIA

 

Jak wyglądali trenerzy personalni zanim stali się sławni? Bardzo się zmienili? Zobacz naszą galerię i oceń sam! 

2/7
Facebook

Daniel Kuczaj, znany jako Qczaj ma teraz swoje pięć minut. Trener personalny najpierw zyskał popularność w sieci, a teraz prowadzi własny cykl z ćwiczeniami w "Dzień Dobry TVN". Na swój sukces pracował latami. Nie można odmówić mu poczucia humoru i pewności siebie, którą nabył całkiem niedawno. 

3/7
Facebook

Sylwia Szostak jest jedną z najbardziej znanych trenerek w sieci. Swój sukces budowała w internecie publikując porady i filmy dla tych, którzy chcą dbać o swoje ciało. Kilka lat temu ważyła zaledwie 41 kg przy wzroście 164 cm. Dziś jest 13 kg cięższa i dużo szczęśliwsza. To dowód na to, że odpowiednio zbudowana "masa" to dodatkowy atut. 

 

Zobacz: Sylwia Szostak pokazuje zdjęcie sprzed lat. I żałuje tego, co tam widać...

 

Ja i moje 41 kg vs 13 kg więcej, a jednak lżej. O presję, którą człowiek w chorobliwy sposób robił na sobie, o wieczne niezadowolenie z siebie. O karanie się treningiem za dni, w których nie wstrzymał. Silniejsza, pogodniejsza, tryskająca zdrowiem i motywacją do każdego dnia - pisała na swoim Instagramie. 
 

4/7

Na koniec zostawiliśmy najbardziej spektakularną metamorfozę. Anna Lewandowska zmieniła się nie do poznania! Choć zawsze interesowała się sportem i była szczupła, to teraz w parze idzie także fryzura, makijaż i stylizacja. Ania jest świetną trenerką, kobietą sukcesu i mamą ma medal! Jesteśmy z niej dumni! 

 

Zobacz: Ania Lewandowska szczera do bólu: "Jestem czasem mamą płaczącą ze zmęczenia"

5/7
Deynn stare zdjęcie
Joy.pl

Deynn nie zawsze była chodzącym ideałem. Kiedyś uciekała z lekcji wf-u i nie przyglądała dużej wagi do muskulatury.

6/7
Daniel Majewski stare zdjęcie
Internet

Jednym z najbardziej skrajnych przypadków jest Daniel Majewski, partner Deynn. To dziecko, które widzicie na zdjęciu, to naprawdę on!

7/7
Deynn i Daniel Majewski stare zdjęcia