Metamorfozy z Anną Lewandowską

Dzięki Lewandowskiej schudła 37 kilogramów! Zobaczcie spektakularną metamorfozę

Metamorfozy z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów związanych z odchudzaniem innych osób. Dzięki jej diecie i ćwiczeniom setki kobiet zrzuciło zbędne kilogramy. Wśród nich jest Ola. Lewandowska pochwaliła się jej metamorfozą - dziewczyna schudła aż 37 kilo! Jak?

 

Schudła dzięki Lewandowskiej 37 kilo - wygląda świetnie!

 

Ania Lewandowska jest zachwycona tym, co osiągnęła jej fanka, Ola:

Poniedziałkowa MOTYWACJA -37 kg, 1 rok w wydaniu Oli💪🏻💪🏻💪🏻 Z wielką dumą i z jeszcze większą radością – nie tylko w sercu ❤️🙂 Pragnę Wam pokazać kolejną MOTYWUJĄCĄ metamorfozę. - pisze na Instagramie. 

Rzeczywiście, metamorfoza Oli robi wrażenie! Ola schudła prawie 40 kilo. Początki jednak nie były najłatwiejsze...

Jak mówi sama bohaterka dzisiejszość postu, kiedy rok temu zobaczyła, że waga zbliża się do 94 kilogramy, nadszedł moment kiedy postanowiła coś z tym zrobić. Wcześniej dwa lata spędziła w łóżku, nie była w stanie wykonywać podstawowych czynności. Zamknięta w ciemnym pokoju, podjadała i … przytyła 40 kilo.
Jak sama mi opowiedziała, pewnego dnia koleżanka zrobiła jej niespodziankę i jak tylko ukazała się oferta na mój obóz zimowy – ZAPISAŁA JĄ! - czytamy na stronie ahpba.pl.

Zobacz: Najlepsze diety odchudzające – opisy, składniki, jadłospisy 

 

Oli było bardzo ciężko, ale przy pomocy Lewandowskiej zaczęła mocno walczyć o siebie:

Walczyła każdego dnia, biegała i ćwiczyła z łzami w oczach, bo wiedziała, że chce pokonać swoje słabości!
Jak wspomina: Czasami nie dawałam rady, kolana odmawiały posłuszeństwa. Ale słyszała słowa motywacji: „Ola, nie poddawaj się, jesteś silna”. [...] Ola wyjeżdżając obiecała: Lewandowska, za pół roku przyjeżdżam o połowę mniejsza.. i tak się stało! Oszalałam kiedy ją ujrzałam! - pisze trenerka.
Wielkie brawa!
 
 
Anna Lewandowska jest dumna ze swojej fanki! 
 
 

Poniedziałkowa MOTYWACJA -37 kg, 1 rok w wydaniu Oli💪🏻💪🏻💪🏻 Z wielką dumą i z jeszcze większą radością – nie tylko w sercu ❤️🙂 Pragnę Wam pokazać kolejną MOTYWUJĄCĄ metamorfozę. Przedstawiam Aleksandrę @alexandraswierczek 👉🏻 www.annalewandowska.com i mam nadzieję, że jej krótka historia będzie dobrą inspiracją dla osób, które miewają wątpliwości i kryzysy.💪🏻 Takie historie pokazują, że warto walczyć! 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 Monday's MOTIVATION -37 kg, 1 year with Ola💪🏻💪🏻💪🏻 With great pride and with even greater joy - not only in my heart ❤️🙂 I want to show you another motivating metamorphosis. Meet Aleksandra, 👉🏻 www.annalewandowska.com  I hope that her short story will be a good inspiration for people who tend to have doubts.💪🏻 Such stories show that it is worth fighting for! #motivation #dietbyann #planbyann #workoutbyann #healthy #healthyteam #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

 
Anna Lewandowska ma powody do dumy!
Brzuszek Anny Lewandowskiej
Eastnews
 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19