Agnieszka Chylińska kończy dziś 41 lat! I śmiało możemy powiedzieć, że gwiazda przeszła największą metamorfozę w polskim show-biznesie! Od ostrej, rockowej diwy, która potrafiła publicznie zakląć jak szewc, do wielkiej gwiazdy popu, jurorki programów rozrywkowych i kochającej mamy trójki dzieci! Zobaczcie w naszej osi czasu jak zmieniała się Agnieszka Chylińska - jedna z największych gwiazd polskiej sceny!

 

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska już w szkole średniej zaczęła odnosić pierwsze muzyczne sukcesy. W 2004 roku dołączyła do grupy Skawalker, solowego projektu Grzegorza Skawińskiego, który z czasem ewoluował na zaspół O.N.A. W 1995 roku ukazał się pierwszy album grupy „Modlishka” (z którego pochodzą takie hity jak „Koła czasu” czy „Drzwi”). Rok później ukazał się album „Bzzzz” z największym dotąd hitem Agnieszki - "Kiedy powiem sobie dość".

Zespół O.N.A. swoją działalność zakończył w 2003 roku. Wówczas piosenkarka założyła zespół „Chylińska”, w 2004 roku na rynku pojawiła się płyta „Winna”. Potem Agnieszka zniknęła z show-biznesu. Z wielkim sukcesem wróciła w 2008 roku, kiedy to została jurorką programu Mam talent. W 2009 roku zaskoczyła mocno dance'owym albumem „Modern Rocking” z którego pochodzi przebój „Nie mogę Cię zapomnieć”. W międzyczasie otrzymała Złotego Dzioba, Eska Music Awards oraz dwie SuperJedynki.

 

Agnieszka Chylińska ma syna Ryszarda oraz dwie córki - Esterę i Krystynę.

 

Zobacz: Doda zastąpi Agnieszkę Chylińską na scenie! Zaśpiewa "Kiedy powiem sobie dość"! Co na to sama zainteresowana?

 

Agnieszka Chylińska kilka lat temu.

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska?

 

Agnieszka Chylińska była kiedyś blondynką.

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska?

 

A tak wyglądała na początku kariery.

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska?

 

Rockowa diwa w różowej sukience!

Jak zmieniała się Agnieszka Chylińska?

 

Tak Agnieszka Chylińska świętowała 40. urodziny w tamtym roku. Jak będzie świętować teraz? ;)

Agnieszka Chylińska pokazała urodzinowy tort