Metamorfozy 2015 roku Anna Lewandowska została blondynką - nowe zdjęcia gwiazdy Dominika Ostałowska schudła 10 kg Edyta Pazura ma nową fryzurę Katarzyna Niezgoda schudła 15 kg
Metamorfozy 2015 roku
ONS
1/9
Metamorfozy 2015 roku
ONS

Czas na ranking największych metamorfoz gwiazd w 2015 roku! Wybraliśmy te gwiazdy, które zaskoczyły nas najbardziej w mijającym roku. Kto diametralnie zmienił fryzurę, kto schudł ponad 30 kilo? Zobaczcie nasze zestawienie i sprawdźcie, kto zajął 1. miejsce!

Zgadzacie się z naszym wyborem? Swój głos możecie też oddać w sondzie!

 

Zapraszamy!

Zobacz: Wybierz artystkę roku 2015! Sarsa, Margaret i Nykiel na samym końcu!

2/9
Anna Lewandowska została blondynką - nowe zdjęcia gwiazdy
Instagram

Miejsce 8 - Anna Lewandowska

Anna Lewandowska została w tym roku blondynką i zrobiła furorę w sieci. Trenerka lubi motywować innych do zmian w swoim życiu, więc sama jest doskonałym przykładem, że nawet mała rzecz może mieć spore znaczenie.

Anna Lewandowska wcześniej:

Anna Lewandowska w czarnej sukni
ONS
ONS

3/9
Dominika Ostałowska schudła 10 kg
EAST NEWS (2)

Miejsce 7 - Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska schudła w tym roku aż 10 kilo! A to wszystko za sprawą przyjaciela i fryzjera gwiazd Kajetana Góry, który zachęcił ją do zmiany trybu życia. Efekty są świetne! Gwiazda "M jak miłość" znów zachwyca na czerwonych dywanach.

 

 

4/9
Edyta Pazura ma nową fryzurę
Eastnews

Miejsce 6 - Edyta Pazura

Edyta Pazura długo była blondynką. Zmieniała długość swoich włosów, i ich odcień. Z dnia na dzień zaskoczyła nas zmianą na... rudy! Czy taka fryzura pasuje Edycie?

Edyta Pazura jeszcze jako blondynka:

Edyta Pazura w płaszczu w kratę
ONS
ONS

 

5/9
Katarzyna Niezgoda schudła 15 kg
EAST NEWS (2)

Miejsce 5 - Katarzyna Niezgoda

Po rozstaniu z Tomaszem Kammelem Katarzyna Niezgoda przeszła ogromną metamorfozą. Schudła i zmieniła styl, co odjęło jej kilka lat. My jesteśmy zachwyceni!

 

 

6/9
Dorota Zawadzka w okularach

Miejsce 4 - Dorota Zawadzka

Znana wszystkim "SuperNiania" postanowiła schudnąć. I udało jej się zrzucić aż... 30 kilogramów! W jaki sposób? Przede wszystkim trening, ale i odpowiednia dieta:

Odchudza się od maja zeszłego roku. Robi to z głową, opierając się na ćwiczeniach i diecie. Chce stracić jeszcze 20 kilogramów i utrzymać efekt na zawsze - zdradza znajomy Doroty Zawadzkiej w "Rewii".

 

7/9
Michał Piela schudł 30 kg
ONS (2)

Miejsce 3 - Michał Piela

Jedyny mężczyzna w naszym zestawieniu. Michał Piela z Ojca Mateusza schudł aż 30 kilogramów. Kiedy pojawił się na ramówce TVP nikt nie mógł go poznać! Teraz aktor wygląda naprawdę dobrze!

8/9
Joanna Horodyńska w czarnej transparentnej sukni z zieloną torebką
ons.pl

Miejsce 2 - Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska w 2015 roku została blondynką! Przyzwyczailiśmy się do tego, że gwiazda zawsze prezentuje się dobrze na salonach, ma na sobie najlepsze ubrania i wygląda baaardzo stylowo. Kiedy pojawiła się na gali "Kobieta Roku Glamour" nam opadły szczęki! I to wystarczający komentarz.

 

Joanna Horodyńska kilka miesięcy temu:

Joanna Horodyńska na konferencji Polsat Cafe
Eastnews
Eastnews

9/9
Iwona Pavlović jest ruda
ONS

Miejsce 1  - Iwona Pavlović!

Miejsce 1. oczywiście należy do Iwony Pavlović, która przez lata uchodziła za "Czarną Mambę" - nie tylko ze względu na czarne włosy, ale i ostre oceny w "Tańcu z Gwiazdami". W pierwszym odcinku czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami" Iwona zaprezentowała się w... rudych włosach! I wygląda w nich świetnie. Ciekawe, co szykuje na piątą edycję.

 

Zgadzacie się z naszym werdyktem?

 

Iwona Pavlović jeszcze jako "Czarna Mamba:

Iwona Pavlović w siódmym odcinku Tańca z Gwiazdami
Akpa
Akpa