Metamorfoza uczestniczki programu Mai Sablewskiej
ONS/Facebook
Newsy

Uczestniczka programu Sablewskiej mocno schudła. To zasługa Mai

Teraz wygląda jeszcze seksowniej

Program Mai Sablewskiej "Sablewskiej sposób na modę" okazał się wielkim hitem TVN Style. Stylistka przygotowuje się do premiery nowego sezonu, gdzie nadal będziemy mogli podziwiać metamorfozy kobiet, które chcą zmienić swój wygląd. Ich historie często dotykają również innych aspektów życia, chociażby zdrowia. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku

Przemiana bohaterek programu Mai nie kończy się na jednak jego finale. Na Facebooku Sablewskiej pojawiły się ostatnio zdjęcia jednej z uczestniczek drugiej odsłony show, Basi. Tuż przed wzięciem udziału w produkcji kobieta zmagała się ze sporą nadwagą. Maja pomogła jej zrzucić wtedy kilkanaście kilogramów. To jednak nie koniec. Barbara cały czas ćwiczyła i stosowała dietę. Efekty są powalające - ze 105 kilogramów udało jej się schudnąć do 76! Nową figurą postanowiła się pochwalić całemu światu. 

Sama Sablewska nie może ukryć podziwu dla bohaterki. My też jesteśmy pod wrażeniem.

Zobacz: Sablewska zachwyciła na ramówce TVN. Zdradziła co sobie poprawiła

Tak Basia wygląda teraz:


A tak przed i w trakcie programu:


Maja Sablewska na konferencji TVN Style:

Wyniki oglądalności drugiego sezonu Sablewskiej sposób na modę
ONS
Newsy
Drugi sezon programu Sablewskiej był dla niej testem. Są już wyniki oglądalności
Jak sobie poradziła?

Maja Sablewska dzięki programowi "Sablewskiej sposób na modę" na dobre zadomowiła się w telewizji. Pierwszy sezon jej programu okazał się sporym sukcesem i celebrytka w porozumieniu z TVN Style postanowiła iść za ciosem. W drugiej serii ponownie zobaczyliśmy zaskakujące metamorfozy i poruszające historie bohaterek. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Obserwatorzy branży zastanawiali się jednak, czy kolejny sezon programu Mai będzie w stanie utrzymać zainteresowanie telewidzów i przyciągnąć odpowiednio wysoką widownię. Sablewska może jednak spać spokojnie, bo TVN Style poinformowało właśnie, że druga seria jej programu cieszyła się jeszcze większą oglądalnością niż pierwsza. Najpopularniejsze odcinki oglądało wiosną ponad 200 tysięcy widzów, co w stosunku do wyników z jesieni jest sporym wzrostem.   Żadne pieniądze, żadna praca do tej pory nie dawała mi tyle przyjemności, jak ten program. Jeżeli miałabym powiedzieć, że to jest TEN moment, to, tak, to jest TEN moment - komentuje sukces dla TVN Style Maja. Nie dziwi zatem fakt, że już niebawem ruszają zdjęcia do trzeciego sezonu. Oglądacie "Sablewskiej sposób na modę?" Zobacz: "Koleguję się z Dodą, o reszcie pań chcę zapomnieć" Metamorfoza Mai Sablewskiej na przestrzeni lat:

Niska oglądalność programu Mai Sablewskiej
TV-Show
Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN. Hit czy klapa?
Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN. Hit czy klapa?

Miał być hit, a jest... klapa?! Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN - "Sablewskiej sposób na...". Jak podają wirtualnemedia.pl ogląda średnio tylko 726 tys. osób! Największą oglądalność miał pierwszy odcinek show - 969 tys. widzów. Tym sposobem TVN przegrywa ze wszystkimi konkurentami w paśmie, nawet z powtórkami programu "Nasz nowy dom" w Polsacie.    Porażka Mai Sablewskiej? Stacja nie podjęła jeszcze decyzji co dalej z programem  Mai Sablewskiej , jednak najprawdopodobniej będzie on emitowany w TVN Style: Na razie nie rozmawiamy o kontynuacji tego formatu. Myślę, że jesienią wróci program Mai Sablewskiej w TVN Style - mówi portalowi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN. Oglądaliście nowy program Mai Sablewskiej?   Zobacz także:  Sablewska na urodzinach Natalii Kukulskiej! Pamiętacie, że Maja była kiedyś nianią jej dzieci?   Program Mai Sablewskiej spadnie z anteny?   Co dalej z programem Mai Sablewskiej?  

Maja Sablewska o trudnym charakterze
Newsy
Program Mai Sablewskiej okazał się klapą? Są już wyniki oglądalności...
Program Mai Sablewskiej okazał się klapą? Są już wyniki oglądalności...

Program Mai Sablewskiej przegrywa z konkurencją. Okazuje się, że "Sablewskiej sposób na..." średnio ogląda  890 tysięcy widzów . Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, najwięcej - czyli 969 tysięcy osób, obejrzało pierwszy odcinek show. Stacja TVN w czasie trwania programu Mai Sablewskiej przegrywa z konkurencja, która na swoich antenach emituje wtedy głównie powtórki. Na razie Maja Sablewska może tylko pomarzyć o wynikach oglądalności porównywalnych np. z kulinarnym show "MasterChef Junior"? Program z udziałem Mateusza Gesslera ostatnio przyciągnął 1,67 mln widzów. "Sablewskiej sposób na..." miał zapewnić Mai Sablewskiej powrót w wielkim stylu na antenę TVN. Była menadżerka gwiazd po czterech latach nieobecności na głównej antenie stacji w swoim programie przeprowadza metamorfozy Polek. Co ciekawe, Maja już od kilku lat prowadzi podobny program "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style, który jest prawdziwym hitem stacji. Oglądaliście program Mai Sablewskiej w TVN? Co o nim sądzicie?   Zobacz także: Maja Sablewska pokazała zdjęcie sprzed lat! Jest nie do poznania! ZDJĘCIE   Program Mai Sablewskiej przegrywa z konkurencją.   Słabe wyniki oglądalności "Sablewskiej sposób na..."

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner