Metamorfoza Pauliny w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Wściekła Sablewska do bohaterki programu: Nie wiem po co tu przyszłaś!

Metamorfoza Pauliny w programie Mai Sablewskiej
fot. www.tvnstyle.pl

Maja Sablewska znalazła swoje powołanie - w programie "Sablewskiej sposób na modę" pomaga kobietom odmienić ich wygląd i problemy, które spotykają ją przez nienajlepszy wizerunek. Efekty są często spektakularne. Przypomnijmy: Maja Sablewska zmieniła kwiaciarkę nie do poznania

Nie zawsze jednak jest tak różowo. W najbliższym odcinku bohaterką będzie Paulina - 28-letnia samotna matka. W trakcie realizacji programu okazało się, że Paulina ma zaburzenia odżywiania, przez co jej organizm słabnie, wypadają jej włosy. Uczestniczka w rozmowie z Sablewską na temat nie utrzymywała powagi, śmiejąc się z całej sytuacji. Maja była wyraźnie rozzłoszczona.


Chcesz tego pilnować? Dziecko zostanie same... Ja sobie jaj nie robię, ale to co mówisz to ja Ci przekładam w bardzo racjonalny sposób. Innego wyjścia nie widzę. Stara, nie rozumiem tego. Masz dziecko, jesteś samotną matkę, masz po co żyć... Nie śmiej się, ja jestem bardzo poważna i to jest poważna sytuacja. Bardzo mnie tym zaskoczyłaś i kompletnie nie akceptuję tej sytuacji. Nie wiem, po co tutaj przyszłaś - chcesz się tylko przebrać? Masz noc na przemyślenie tego, co powiedziałam - zapowiedziała stanowczo wściekła Sablewska.


Szykuje się niezwykle emocjonujący odcinek. Oglądacie program Mai?

Zobacz: Maja Sablewska PORONIŁA! Gwiazda ukrywała ciążę

Sablewskiej sposób na modę - program Mai Sablewskiej

 

Sablewskiej sposób na modę - program Mai Sablewskiej

Sablewskiej sposób na modę - program Mai Sablewskiej

Maja Sablewska w Londynie:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37