Olga Bołądź Olga Bołądź Olga Bołądź Olga Bołądź Olga Bołądź
Olga Bołądź
1/7
Olga Bołądź

Olga Bołądź sporo przytyła do filmu "Botoks"? W zwiastunie nowego filmu Patryka Vegi widzimy aktorkę w scenie, w której poddawana jest badaniu lekarskiemu. Aktorka stoi przed kamerą naga. Jej figura... zaskakuje! Szczupła i wysportowana Olga Bołądź na planie zdjęciowym wygląda na większą co najmniej o kilka rozmiarów. Czy gwiazda zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, by wcielić się w postać Danieli, ratowniczki medycznej?

 

Zobacz też: SZOKUJĄCY, bezkompromisowy, odważny - jest zwiastun filmu "Botoks" Patryka Vegi bez cenzury! Musicie to zobaczyć!

 

Zobaczcie zdjęcie Olgi Bołądź z "Botoksu"!

 

Polecamy: Dieta wysokokaloryczna, czyli jak jeść, żeby przytyć

2/7
Olga Bołądź

Olga Bołądź jest niezwykle szczupłą osobą. Jednak w filmie "Botoks" jej figura wygląda zupełnie inaczej... Zobacz zdjęcie na następnej stronie!

3/7
Olga Bołądź
Print screen YouTube.com/Zwiastun filmu "Botoks"

Olga Bołądź przytyła do roli w "Botoksie"? To zdjęcie może na to wskazywać! Jednak bardziej prawdopodobnym jest, że gwiazda po prostu została genialnie ucharakteryzowana. 

4/7
Olga Bołądź
Instagram/Olga Bołądź

Najnowsze zdjęcia Olgi Bołądź z jej instagramowego profilu nie wskazują, aby aktorka sporo przytyła. Przeciwnie! Gwiazda nadal jest bardzo szczupła.

5/7
Olga Bołądź
Instagram/Olga Bołądź

Olga Bołądź jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę do filmu "Służby specjalne". Wówczas gwiazda długo pracowała, by jej sylwetka wyglądała na umięśnioną i wysportowaną, a nawet... ogoliła głowę!

6/7
Olga Bołądź
Instagram/Olga Bołądź
7/7
Olga Bołądź
Instagram/Olga Bołądź