Katarzyna Niezgoda

 

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel nie są w związku od kilku lat. Ekonomistka po rozstaniu z prezenterem nie zniknęła jednak z show biznesu. 49-latka wydała książkę "Pięścią w szklany sufit", często można ją również zobaczyć na różnych imprezach, np. ostatnio na Gali Biznesu. Gwiazda już wtedy zachwycała sylwetką, jednak niektórzy myśleli, że to tylko dobrze skrojona sukienka. Najnowsze zdjęcie jakie wrzuciła Niezgoda do internetu ucina już jednak wszystkie spekulacje na ten temat. Katarzyna wzięła się ostro za siebie i może pochwalić się zgrabnym ciałem! Jak się prezentuje?

 

Katarzyna Niezgoda metamorfoza 

Ekonomistka po rozstaniu z Tomaszem Kammelem i stracie pracy, załamała się. W wywiadzie dla VIVY! gwiazda wyznała, że cierpiała na depresję i musiała szukać pomocy u terapeuty. Kilka miesięcy temu Niezgoda odzyskała równowagę i wróciła do ćwiczeń. Efekty widać gołym okiem. 

Wróciłam do gry w tenisa, na który nigdy nie miałam czasu. Wróciłam też do siłowni. Na początku nie było tak różowo… Miałam rożne wzloty i upadki, ale jakoś udało mi się wytrwać. Najtrudniej było z dietą i jedzeniem, ponieważ jestem łakomczuchem. Lubię dobrze jeść i ładnie podane potrawy, zresztą sama też gotuję. Najtrudniej więc mi było przejść na dietę - powiedziała w VIVIE! w lutym.

Najnowsze zdjęcie, które umieściła Niezgoda w sieci zachwyciło internautów. 

Bella

Prześlicznie Pani Kasiu 

Pani Kasiu wygląda Pani przepięknie. Wesołych świąt - pisali internauci.

 

Widać, że Kasia Niezgoda przeszła niesamowitą przemianę!

 

Zobacz też: Schudła ponad 40 kilogramów i pokazała się w bikini! Kasia Niezgoda nigdy wcześniej nie wyglądała tak rewelacyjnie!

 

Tak wygląda dziś Kasia Niezgoda:

Kasia Niezgoda
instagram

Kasia od kilku lat się odchudza. Pierwsze zdjęcie 2015 rok, drugie 2013

Katarzyna Niezgoda schudła 15 kg
EAST NEWS (2)

Więcej na temat Katarzyna Niezgoda