Metaorfoza Dominiki Gwit
ONS

Co za figura! Gwiazda "Przepisu na życie" schudła... 42 kilogramy

Metaorfoza Dominiki Gwit
ONS

Kilka tygodni temu pisaliśmy o wielkiej metamorfozie Dominiki Gwit, gwiazdy serialu "Przepis na życie", która w trzy miesiące schudła aż 23 kilogramy. Aktorka o swojej diecie i motywacji opowiedziała wówczas w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy: Gwiazda "Przepisu na życie" schudła 23 kilo w ciągu 3 miesięcy! Jak teraz wygląda?

Gwit nie poprzestała jednak na tym. Pod okiem profesjonalnego trenera i dietetyka Konrada Gacy aktorka schudła do tej pory aż 42 kilogramy! Gwiazda pilnuje regularnych posiłków co 4 godziny, sprawdza, by miały one odpowiednią wartość kaloryczną, chodzi również na siłownię. Choć czasem brakuje jej motywacji, nigdy się nie poddaje:

Witam Was serdecznie! Jak rozpoczął się Wasz tydzień? Ja, jak co poniedziałek, byłam wczoraj po pracy na treningu:) Jutro, jak co środę, znów się wybieram! Jak Wasza motywacja? Jak postępy? Za mną już siedem miesięcy pracy... Sama w to nie wierzę... Tak było, a tak jest. Uwierzcie mi - można. Są dni lepsze i dni gorsze, ale MOŻNA! Trzeba tylko chcieć! - pisze na Facebooku

Efekty jej diety są powalające. Wystarczy tylko zobaczyć na aktualne zdjęcia:Z

Zobacz: DJ Adamus schudł 27 kilo! Zdradził nam swoją dietę

Dominika teraz:
 

Dominika kiedyś:


Odchudzona Ewa Farna na gali:

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10