East News/Instagram

Adele poddała się operacjom plastycznym?! Chirurg ocenia, co dokładnie poprawiła!

East News/Instagram

Metamorfoza Adele jest niewątpliwie jedną z najbardziej spektakularnych jaką widział światowy show biznes! Wokalistka schudła prawie 50 kg na diecie sirtfood i zmieniła się nie do poznania. Jednak zdaniem eksperta zmiany w twarzy piosenkarki mogą być nie tylko efektem odchudzania, ale też wynikiem zabiegów medycyny estetycznej. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Zdjęcie Kingi Rusin z Adele komentuje cały świat! Wiemy, dlaczego!

Adele poddała się operacjom plastycznym?

5 maja piosenkarka skończyła 32 lata i na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć totalnie odmienioną, szczupłą Adele. Gwiazda zmieniła się nie do poznania i naprawdę trudno ją rozpoznać na najnowszej fotografii. W sieci furorę robi też inne zdjęcie artystki, które zamieściła Lauren Paul, żona aktora Aarona Paula. Adele w obcisłej czarnej mini po prostu olśniewa! 

Oczywiście wraz ze zrzuceniem kilkudziesięciu kilogramów, wokalistce zmieniła się nie tylko sylwetka, ale także rysy twarzy. Jednak jak przyznał w rozmowie z "Femail" Dr Chike, dyrektor medyczny Hampstead Aesthetics Clinic i Dr Chike Clinics wiele wskazuje na to, że brytyjska piosenkarka mogła zastosować wypełniacze. Dodatkowo ekspert zwrócił też uwagę na lekko podniesione brwi i "większe" oczy u Adele, co może oznaczać, że artystka wstrzyknęła sobie botoks. 

Po utracie wagi nasi klienci, zwłaszcza w grupie wiekowej Adele, zwykle stosują nieinwazyjne metody leczenia skutków zwiotczenia skóry i wynikającej z niego utraty objętości twarzy. Zachowała swoją piękną objętość policzków i ma wyraźnie zarysowaną linię szczęki, co może wskazywać na użycie wypełniaczy w celu przywrócenia objętości twarzy - stwierdził  Dr Chike w rozmowie z "Femail".

Lekarz stwierdził również, że wokalistka mogła skorzystać także z laseroterapii napinającej skórę bądź chirurgii radiofalowej.

Mogła również zastosować zaawansowaną laseroterapię napinającą skórę lub chirurgię radiofalową w celu stymulowania produkcji kolagenu, do natychmiastowego napinania i podnoszenia skóry oraz redukowania jej nadmiaru. Te zabiegi mogą kompletnie zmienić wygląd okolic oczu, linii żuchwy, szyi i ramion.

Kilka lat temu Adele w wywiadzie dla magazynu "Times" przyznała, że nigdy nie skorzysta z tego typu zabiegów. Myślicie, że utrata kilogramów jednak spowodowała, że artystka zdecydowała się na ingerencję chirurgiczną? Piosenkarka rzeczywiście bardzo się zmieniła! 

East News/Instagram

Metamorfoza artystki jest absolutnie spektakularna! Czy takie efekty piosenkarka rzeczywiście osiągnęła tylko dzięki diecie? 

Odchudzona Adele w czarnej sukience pokazała nogi
Instagram

Tak wyglądała Adele przed przejściem na dietę! 

East News

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53