męskie stylizacje
Instagram

Wreszcie wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał oczywiście Michał Szpak, ale w tym tygodniu ma sporą konkurencję w postaci artystów Young Stars! Michała Szpaka próbują zdetronizować Jeremi Sikorski, Artur Sikorski, Bartek Kaszuba, Jaś Dąbrowski, a także Robert Lewandowski. Komu się to uda? Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

Artyści Young Stars znają się nie tylko na muzyce, ale i na trendach! Nic więc dziwnego, że Jaś Dąbrowski, prywatnie chłopak Sylwii Przybysz, postawił na spodnie w supermodny wzór kraty. Kratę, tylko że na koszuli wybrał również Jeremi Sikorski, brat Artura. Artur, były chłopak Sylwii Przybysz, zaprezentował się natomiast w szaro-czarnym looku, a dominującym jego elementem był eleganci szal Louis Vuitton. Takiej stylizacji z pewnością nie powstydziłby się nawet Robert Lewandowski.

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą! Mamy komentarz!

 

 

 

Tym bardziej że Robert Lewandowski w tym tygodniu też postawił na szarości - miał na sobie ciepły sweter w tym kolorze. Michał Szpak jak zwykle zaszalał. Nie jest tajemnicą, że jest jedynym artystą, który stawia na oryginalne, nietypowe i zwracające uwagę stylizacje. Tym razem miał na sobie kostium z elementami przezroczystości! Bartek Kaszuba wybrał za to prosty, aczkolwiek luksusowy look - pokazał się w pomarańczowej bluzie Calvina Kleina.

 

Zobacz: Michał Szpak zarobił w tym roku fortunę! Jest już milionerem?

 

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
...
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Instagram
Bartek Kaszuba
Bartek Kaszuba
...
Instagram
Jeremi Sikorski
Jeremi Sikorski
...
Instagram
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Jaś Dąbrowski...
Artur Sikorski...
Bartek Kaszuba...
Jeremi Sikorski...
Robert Lewandowski...