męskie stylizacje
Instagram

W minionym tygodniu zdecydowaliście, że to Michał Szpak zaprezentował na sobie najlepszą męską stylizację. Nie będziemy udawać, że jesteśmy zdziwieni, bo wokalista już od dawna zachwyca was swoimi lookami. W tym tygodniu również możecie na niego głosować! Ale czy Michał Szpak faktycznie wyglądał najlepiej? W tym plebiscycie ma sporą konkurencję. Musi pokonać Mikołaja Roznerskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Jasia Dąbrowskiego, Dominika Rupińskiego, a także Filipa Kłodę! Zobaczcie wszystkie looki poniżej i wybierzcie najlepszy.

Michał Szpak
Michał Szpak w tęczowej kurtce
Zagłosuj
Instagram

Michał Szpak ostatnio prezentował się głównie w sportowych i casualowych lookach, ale znów powraca z bardziej oryginalnym i nietypowym wydaniu! Wokalista pokazał się na Instagramie w tęczowej kurtce z cekinami. Kochamy ten look! 

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński w podartych dżinsach
Zagłosuj
Instagram

Dominik Rupiński lubi bawić się modą i jest w trakcie poszukiwania własnego stylu. Tiktoker chętnie eksperymentuje i stawia na oryginalne rozwiązania. Tym razem wybrał t-shirt z napisem i podarte dżinsy z napisami. Obok takiego looku nie da się przejść obojętnie.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w różowej koszuli
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski już zdążył nas przyzwyczaić do swoich szalonych stylizacji, ale ostatnio muzyk wybiera bardziej casualowe i proste looki. Tym razem zaprezentował się w różowej koszuli i turkusowych spodniach. Świetne połączenie na co dzień do pracy i spotkanie z przyjaciółmi!

Filip Kłoda
Filip Kłoda w czarnej stylizacji
Zagłosuj
Instagram

Tymczasem Filip Kłoda preferuje czerń od stóp do głów. Tiktoker po raz kolejny zaprezentował się w czarnym total looku. Nie da się ukryć, że czerń jest bezpieczna i klasyczna, nigdy nie wychodzi z mody i pasuje na każdą okazję. Czarne looki w stylu Filipa można odmieniać t-shirtami z kolorowymi grafikami. 

Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski w szortach
Zagłosuj
Instagram

Jaś Dąbrowski ceni sobie proste i minimalistyczne połączenia. Jesienią i zimą stawiał na stylowe golfy i proste spodnie, natomiast w upalne letnie dni nosi krótkie spodnie w jasnych kolorach i koszule z długim rękawem. Do tego często dobiera mokasyny. 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski w brązowej kurtce
Zagłosuj
Instagram

Mikołaj Roznerski wybiera natomiast klasykę. Na planie filmu pokazał się w zamszowej brązowej kurtce i dżinsach. Połączenie proste z wykorzystaniem barw ziemi to zawsze dobry pomysł i prosty przepis na uniknięcie modowej wpadki! 

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dominik Rupiński...
Dawid Kwiatkowski...
Filip Kłoda...
Jaś Dąbrowski...
Mikołaj Roznerski...