męskie stylizacje
Instagram

Czas wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał oczywiście Michał Szpak, ale w tym tygodniu ma sporą konkurencję. O tytuł najlepiej ubranego faceta walczą z nim bowiem: Jaś Dąbrowski, Artur Sikorski, Robert Lewandowski, a także bracia Dawid i Michał Kwiatkowscy. Czy ktoś pokona Michała Szpaka? Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

Dawid i Michał Kwiatkowski udowodnili, że są najbardziej stylowymi braćmi w polskim show-biznesie! Ostatnio zostali przyłapani w Warszawie i zachwycili swoimi lookami. Dawid Kwiatkowski miał na sobie białą koszulę i czarne spodnie - klasyczne połączenie zawsze jest na topie! Jego brat Michał wybrał natomiast stylowy płaszcz i spodnie w paski. Z kolei Jaś Dąbrowski postawił na supermodną kratę, która jest jednym z najgorętszych wzorów tego sezonu.

 

Zobacz: Który z braci Kwiatkowskich jest przystojniejszy? Zobacz zdjęcia i zagłosuj! POJEDYNEK

 

Tymczasem Robert Lewandowski i Artur Sikorski mieli podobne looki z okazji Halloween. Roberta ciężko jednak poznać pod maską w jego halloweenowej stylizacji! Były chłopak Sylwii Przybysz wybrał natomiast białą bluzę z czerwonymi napisami, czarną maskę i czarną czapkę z daszkiem. W tym tygodniu Michał Szpak wyglądał wyjątkowo skromnie. Miał na sobie ramoneskę i białą bluzkę. Do tego dobrał czarną apaszkę.

 

Zobacz: Tego nie zobaczysz w tv! Kulisy programu "The Voice of Poland" i rozśpiewany Michał Szpak!

 

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Dawid Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski
...
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Instagram
Michał Kwiatkowski
Michał Kwiatkowski
...
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
...
Instagram
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Artur Sikorski...
Michał Kwiatkowski...
Jaś Dąbrowski...
Robert Lewandowski...