męskie stylizacje
East News/Instagram

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. W minionym tygodniu najbardziej spodobał się wam look Mikołaja Roznerskiego! A jak będzie tym razem? Mikołaj znów trafił do naszego zestawienia, ale czy wygra z Maciejem Zakościelnym czy Michałem Szpakiem? Oddajcie swój głos i zobaczcie stylizacje poniżej!

 

Wiemy, że uwielbiacie stylizacje Michała Szpaka. My też! Dlatego nie mogliśmy się oprzeć i w naszym plebiscycie znalazł się jedynie fragment najnowszego looku artysty. Tyle nam wystarczy, bo kolorowa koszula w paski i aviatory już podbiły nasze serca. Z kolei Maciej Musiał ostatnio dobiera coraz śmielsze ubrania. Tym razem wybrał kolorową i wzorzystą koszulę. Jaś Dąbrowski za to zrezygnował z wzorów, a dokładnie krat, które kochał. Teraz postawił na look w stylu Harry'ego Pottera - okulary i golf z pewnością przyjęłyby się na Hogwarcie!

 

Zobacz: Znana stylistka oceniła styl Michała Szpaka! Uważa, że przesadza?

 

 

Za nami tydzień imprez i eventów, wśród których możemy wymienić m.in. premierę 3. części filmu "Kogel-Mogel". Zjawili się na niej Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny i Nikodem Rozbicki. Mikołaj, jak zwykle przy okazji większych wyjść, postawił na garnitur, Maciej Zakościelny wybrał bardziej rockowy look - miał na sobie skórzaną ramoneskę i luźne spodnie. Nikodem wybrał wzorzystą koszulę.

 

Zobacz: Oto wszystkie gwiazdy trzeciej części filmu "Kogel Mogel"! Kto zagra? Zobacz!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
East News
Maciej Musiał
Maciej Musiał
Zagłosuj
Instagram
Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki
Zagłosuj
East News
Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny
Zagłosuj
East News
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
Zagłosuj
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Mikołaj Roznerski...
Maciej Musiał...
Nikodem Rozbicki...
Maciej Zakościelny...
Jaś Dąbrowski...