Mel B
EastNews

Jedna z wokalistek Spice Girls straciła wzrok! Czy najbliższy koncert zostanie odwołany?

Mel B
EastNews

Czy najnowsza trasa Spice Girls, która miała się rozpocząć lada dzień, zostanie odwołana?! Wszystko na to wskazuje... Jedna z wokalistek, a dokładnie Mel B, trafiła bowiem do szpitala! Gwiazda przestała widzieć na prawe oko. Czy wiadomo już co się stało? Dowiedzcie się więcej! 

Mel B ze Spice Girls straciła wzrok 

Już za kilka dni, a dokładnie 24 maja, ma odbyć się wielki koncert Spice Girls. Zespół, po zawieszeniu kariery, miał wrócić w okrojonym składzie. Victoria Beckham nie chciała być bowiem częścią tego projektu. Pierwszy koncert tej kultowej w latach 90. grupy miał się odbyć w Dublinie. Niestety, nie wiadomo czy występ nie zostanie odwołany. Jak informuje zagraniczna prasa, Mel B trafiła do szpitala. Gwiazda, która po nieudanej operacji nie widzi na lewe oko, przestała widzieć również na prawe. Na razie nie wiadomo, jak do tego doszło... 

Nic nie widzę. Jestem niewidoma! - miała mówić Mel B w szpitalu. 

Zobacz także: Wiemy na czym polega wada wzroku Joanny Mazur. Zdradziła nam, czy cokolwiek widzi

Jak czytamy w "The Sun" w momencie, gdy gwiazda trafiła do placówki, bardzo cierpiała.

Mel była zrozpaczona i krzyczała, że nic nie widzi. Przyjechała do szpitala z szoferem i asystentką, która trzymała ją za rękę. Nikt nie wiedział, co się stało, ale otrzymała bardzo szybkie i bardzo skuteczne leczenie - mówi informator.

Gwiazda została przetransportowana na oddział okulistyczny szpitala Dunstable w Luton. Podobno Mel opuściła już placówkę i lekarzom udało się uratować prawe oko. Czy Mel B widzi? Nie wiadomo, jaki dokładnie jest stan jej zdrowia, ale trasa Spice Girls nie została odwołana. Pozostaje trzymać kciuki, żeby wszystko zakończyło się dobrze.

Mel B od ponad 20 lat nie widzi na lewe oko 

Mel B
Instagram

Gwiazda ma również problemy z prawym okiem

Mel B
Instagram

 

Więcej na temat Spice Girls Mel B
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40