Meghan Markle w ciąży?
East News

Meghan Markle zmieniła fryzurę! Internauci oszaleli na punkcie jej nowego wizerunku 

Meghan Markle w ciąży?
East News

Meghan Markle zaskoczyła wszystkich metamorfozą! Odkąd wraz z Harry'm postanowili zrezygnować z obowiązków królewskich, dużo rzadziej pokazują się publicznie. Nic dziwnego, że ich fani tak za nimi tęsknią. Wczoraj w sieci pojawiło się nowe nagranie z Meghan Markle, a internauci nie mogli oderwać wzroku od jej nowej fryzury. Zastanawiają się czy to jej naturalne włosy czy skorzystała z usług, jakie oferują fryzjerzy. Sami zobaczcie tę przemianę!  

Zobacz także: Meghan Markle przez depresję przytyła 16 kilogramów?! Zaskakujące doniesienia z USA

Nowa fryzura Meghan Markle

W rodzinie królewskiej to czas zmian! Na początku tygodnia księżna Kate zaprezentowała swoją odświeżoną fryzurę, a zaledwie dzień później internauci nie mogli oderwać wzroku od Meghan Markle! Jej kruczoczarne włosy są zdecydowanie dłuższe niż te, które fani znają jeszcze ze zdjęć z ostatnich publicznych wyjść. 

Wczoraj w sieci pojawiło się nowe nagranie z Meghan Markle w roli głównej. Od razu da się zaobserwować jej fryzurową przemianę. Była księżna Sussex zaprezentowała przepiękne, grube i proste włosy, które sięgają jej aż do talii. Internauci zastanawiają się czy to właśnie kwarantanna i czas spędzony z dala od medialnego szumu tak dobrze na nią wpłynął czy może postanowiła skorzystać z usług przedłużania włosów. 

- Jej włosy tak bardzo urosły. Opuszczenie Wielkiej Brytanii naprawdę uczyniło cuda dla jej umysłu, ciała i duszy
- Piękne proste włosy, a ten niebieski jest fantastyczny!”,
- Wygląda pięknie na niebiesko. Jej włosy wyglądają jak aksamit! Wow! Wspaniale!

Trzeba przyznać, że efekt jest bardzo naturalny i zmiana bardzo na plus! 

Zobacz także: Meghan Markle jednak w ciąży?! Kolejny zagraniczny magazyn potwierdza te doniesienia!

Meghan Markle opublikowała wideo, na którym zwróciła się do młodych kobiet. Nie można było jednak nie zauważyć jej metamorfozy. Teraz ma o wiele dłuższe włosy, niż te które miała przed pandemią. 

Meghan Markle w nowej fryzurze
YouTube

Jeszcze niedawno włosy Meghan Markle były zdecydowanie krótsze. 

East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05