Meghan Markle w wysokich botkach
East News

Meghan Markle i książę Harry kończą swoją oficjalną wizytę w Maroku. Książęca para spędziła tam trzy dni i to już chyba ostatnia tak daleka wyprawa przed porodem. Ostatnim punktem wyjazdu była wizyta w Federacji Sportów Jeździeckich. Meghan i Harry spotkali się tam z dziećmi, które uczą się jazdy konnej. Obejrzeli kilka pokazów i widać, że świetnie się bawili, ale pojawił się pewien problem! Księżna na wizytę w stadninie wybrała botki na bardzo wysokiej szpilce. Widać, że chodzenie po nierównej nawierzchni sprawiało jej spory problem, na szczęście z pomocą przyszedł jej książę Harry.

Problem z butami księżnej Meghan!

Meghan zawsze stara się idealnie dopasować strój do okazji. Tak też było tym razem! Na wizytę w szkółce jeździeckiej księżna wybrała swobodny zestaw złożony z czarnych jeansów, swetra w paski i parki. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie jej buty. Meghan wybrała botki na szpilce, w których dosyć ciężko było jej się poruszać, biorąc pod uwagę nie tylko zaawansowaną ciążę, ale też nierówny teren. Na szczęście przez cały czas książę Harry mocno trzymał ją za rękę, dzięki temu uchronił ją przed upadkiem. 

Księżna Meghan pokochała płaskie buty...

Księżna Meghan w ostatnim czasie buty na wysokim obcasie zakładała jedynie podczas oficjalnych wyjść. Natomiast na mniej zobowiązujące spotkania zakładała baleriny i ulubione czarne mokasyny. Na wizytę w stadninie z pewnością wygodniejszym rozwiązaniem byłyby płaskie buty, ale tym razem księżna postawiła na wygląd, a nie komfort. 

Obejrzyjcie filmik i zobaczcie, jak na nierównym terenie radziła sobie księżna Meghan w wysokich botkach:

 

 

W ostatnim czasie Meghan coraz częściej wybiera buty na płaskim obcasie. 

Meghan Markle w ciąży
EastNews

Zobacz takżeCiężarna Meghan Markle podczas pobytu w Maroku zrobiła sobie tatuaż! Co na to książę Harry?

Więcej na temat Meghan Markle