Meghan Markle w ciąży
EastNews

Meghan Markle i książę Harry wciąż nie ogłosili narodzin swojego dziecka. Książęca para zdecydowała się wszystko zachować w tajemnicy. Podczas gdy Pałac Kensington milczy i udaje, że nic się nie dzieje, to na zewnątrz emocje wciąż sięgają zenitu. Wszyscy zastanawiają się, czy Meghan nie urodziła czasem bliźniąt? Niezależnie od tego, czy książęca para Sussex przywitała lub przywita na świecie dwójkę dzieci, czy też jedno, to już wiadomo, kto zostanie matką chrzestną jednego z niemowląt! Kto to będzie? Dowiecie się tego z naszej galerii!

1/4
Meghan i Kate
East News

Kto będzie matką chrzestną dziecka Meghan Markle?

Choć Pałac zapewnia, że między Kate i Meghan nie ma żadnego konfliktu, prawda może wyglądać inaczej. Jak informuje zagraniczna prasa, żona księcia Williama nie zostanie matką chrzestną dziecka Markle. Kto to będzie? Z pewnością wybór ten nie spodoba się królowej Elżbiecie II. Jednak to Meghan i Harry decydują o rodzicach chrzestnych dla ich dziecka.

Zobacz także: Księżna Meghan ma zły wpływ na Harry'ego? Jest "omamiony"!

2/4
Meghan Markle, książę Harry, Victoria Beckham
eastnews

Jak informuje "Us Weekly", matką chrzestną dziecka ma zostać Victoria Beckham! Podobno projektantka jest tym zachwycona i już nie może się doczekać, aż zostanie poproszona przez rodziców! 

3/4
Victoria Beckham
EastNews

Victoria jest matką czwórki dzieci, więc z pewnością sprawdziłaby się jako matka chrzestna.

Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny honor. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyła jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to - czytamy w  "Us Weekly". 

4/4
Dziecko Meghan Markle będzie bogate

Czy Meghan i Harry w końcu ogłoszą światu szczęśliwą nowinę? Według wielu plotek książęca para już została rodzicami i na świat przyszła ich córka! Czy dziewczynka otrzyma imię po matce Harry'ego, księżnej Dianie? Nie ma wątpliwości, że w ten sposób para sporo zyskałaby w oczach fanów i mediów.

My z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie radosnej nowiny! A wy? 

 

Więcej na temat Meghan Markle Victoria Beckham