East News

 

Nie da się ukryć, że od kiedy Meghan Markle została narzeczoną księcia Harry'ego, to budzi ogromne emocje. Popularnością zaczęła nawet przebijać księżną Kate, która w związku z tym zeszła nieco na drugi plan. Nie musimy chyba również dodawać, że od kiedy Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka emocje wokół pary sięgnęły zenitu! Kobiety na całym świecie chcą upodobnić się do księżnej, nosić podobne stylizacje i wyglądać jak ona. Na jaw wyszły już wszystkie informacje, które dotyczyły wyglądu Markle sprzed ciąży. Teraz i wy możecie sprawdzić, czy macie takie same wymiary jak ona i czy tyle samo ważycie! ;)

 

Zobacz: Zamieszanie w rodzinie królewskiej! Meghan RADZI się królowej w sprawie Kate!

 

Wymiary Meghan Markle

 

Zanim Meghan Markle zaszła w ciążę, to była bardzo drobna. Niektórzy uważali, że wręcz zbyt szczupła! Meghan mogła pochwalić się figurą modelki, a jej wymiary to 94 - 63,5 - 86 (biust, talia, biodra). Księżna ma spory biust przy tak drobnej sylwetce, więc niektórzy podejrzewali, że być może w przeszłości powiększała piersi. Oczywiście ona sama nigdy nie przyzna się do tego, jednak prawdopodobnie Meghan nie miała operacji plastycznej. 

 

Księżna ma 170 cm wzrostu i jej waga wahała się w okolicach 56 kilogramów. Meghan nosi rozmiar ubrań 36, natomiast butów 37,5. 

 

Pochwalcie się w komentarzach, czy macie podobne wymiary do księżnej! ;)

 

Przeczytaj: Meghan Markle i księżna Kate nie znoszą się?

 

Zobacz też: Czy naprawdę Meghan Markle może być do tego zdolna? To dlatego jej asystentka zrezygnowała z pracy

 

Meghan Markle z natury jest bardzo szczupła!

Meghan Markle
East News

Wymiary Meghan wydają się być idealne

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Meghan Markle