East News

Znamy wszystkie wymiary Meghan Markle! Wiemy też, ile waży

East News

 

Nie da się ukryć, że od kiedy Meghan Markle została narzeczoną księcia Harry'ego, to budzi ogromne emocje. Popularnością zaczęła nawet przebijać księżną Kate, która w związku z tym zeszła nieco na drugi plan. Nie musimy chyba również dodawać, że od kiedy Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka emocje wokół pary sięgnęły zenitu! Kobiety na całym świecie chcą upodobnić się do księżnej, nosić podobne stylizacje i wyglądać jak ona. Na jaw wyszły już wszystkie informacje, które dotyczyły wyglądu Markle sprzed ciąży. Teraz i wy możecie sprawdzić, czy macie takie same wymiary jak ona i czy tyle samo ważycie! ;)

 

Zobacz: Zamieszanie w rodzinie królewskiej! Meghan RADZI się królowej w sprawie Kate!

 

Wymiary Meghan Markle

 

Zanim Meghan Markle zaszła w ciążę, to była bardzo drobna. Niektórzy uważali, że wręcz zbyt szczupła! Meghan mogła pochwalić się figurą modelki, a jej wymiary to 94 - 63,5 - 86 (biust, talia, biodra). Księżna ma spory biust przy tak drobnej sylwetce, więc niektórzy podejrzewali, że być może w przeszłości powiększała piersi. Oczywiście ona sama nigdy nie przyzna się do tego, jednak prawdopodobnie Meghan nie miała operacji plastycznej. 

 

Księżna ma 170 cm wzrostu i jej waga wahała się w okolicach 56 kilogramów. Meghan nosi rozmiar ubrań 36, natomiast butów 37,5. 

 

Pochwalcie się w komentarzach, czy macie podobne wymiary do księżnej! ;)

 

Przeczytaj: Meghan Markle i księżna Kate nie znoszą się?

 

Zobacz też: Czy naprawdę Meghan Markle może być do tego zdolna? To dlatego jej asystentka zrezygnowała z pracy

 

Meghan Markle z natury jest bardzo szczupła!

Meghan Markle
East News

Wymiary Meghan wydają się być idealne

Meghan Markle
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48