Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli wizytę w Maroku. Zaledwie kilka dni temu księżna Sussex bawiła się na baby shower w Nowym Jorku, a teraz razem z mężem wyruszyła w podróż dyplomatyczną do Maroka. Jak widać, Meghan nawet w zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa! W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z oficjalnej wizyty Meghan i Harry'ego. Na lotnisku ciężarna żona księcia zadała szyku w czerwonej sukience od Valentino. 

Meghan Markle chciała ukryć brzuszek pod luźną kreacją?

Meghan Markle po przylocie do Maroka zaprezentowała się w rozkloszowanej sukience za kolano z haftowaną narzutką na ramiona. Look księżnej Sussex uzupełniły beżowe buty na wysokim obcasie i mała torebka. Czyżby przyszła mama chciała ukryć rosnący brzuszek pod luźną kreacją? 

Przypominamy, że to właśnie podczas wizyty w Maroku Meghan Markle planuje zrobić sobie tatuaż! Będzie to tradycyjny tatuaż z henny, jaki robią sobie kobiety w trzecim trymestrze ciąży, by przynieść szczęście dziecku i młodej mamie. Książęca para spędzi w Maroku trzy dni. Zobaczcie, jak Meghan Markle wyglądała podczas powitania na lotnisku!

Zobacz także: Księżna w adidasach i bejsbolówce! W takim wydaniu Meghan jeszcze nie widzieliśmy...

Meghan Markle w czerwonej sukience. 

Meghan Markle w czerwonej sukience
East News

Książęca para rozpoczęła wizytę w Maroku.

Meghan Markle w czerwonej sukience
East News

Więcej na temat Meghan Markle