Meghan Markle złamie tradycję

Meghan Markle nie chce mieć dziecka?! Wiemy dlaczego!

Meghan Markle złamie tradycję

 

Od kiedy Meghan Markle i książę Harry są razem, zagraniczne media nieustannie informują, że para spodziewa się dziecka. Czy pamiętacie te wszystkie wiadomości? Meghan miała urodzić bliźniaki, a ciąża miała być powodem najpierw zaręczyn, a potem ślubu pary. Był nawet moment, w którym prasa podejrzewała, że księżna Kate i Meghan urodzą tego samego dnia! Teraz już oczywiście wiemy, że nigdy nic podobnego nie miało miejsca, ale podejrzewamy, że brzuch wybranki księcia jest najpilniej obserwowaną częścią ciała na świecie. Nie da się ukryć, że wszyscy czekają na radosną nowinę o ciąży Meghan (my też!). Jednak wszystko wskazuje na to, że szybko jej nie doczekamy…

 

Zobacz: To już pewne. Książę Harry i księżna Meghan już niebawem zostaną rodzicami!

 

Meghan Markle nie chce dzieci?!

 

Oczywiście w tym momencie, który jak się okazuje, nie jest dla księżnej odpowiedni, by myśleć o powiększeniu rodziny. Wynika to z faktu, że najbliższe miesiące będą dla Meghan bardzo intensywne - księżna będzie podróżować po całym świecie od 20 do 27 października. Meghan ma towarzyszyć Harry’emu na Invictus Games Sydney 2018. Para zwiedzi Australię, Fidżi, Królestwo Tonga i Nową Zelandię. Najwyraźniej żona księcia nie chce iść w ślady księżnej Kate, która pracowała i podróżowała bardzo intensywnie w czasie każdej swojej ciąży. 

 

Prawdopodobnie chce uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które wiążą się z podróżowaniem w czasie ciąży - informuje „Express”.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać! 

 

Przeczytaj też: Dzisiaj 37. urodziny obchodzi księżna Meghan!

 

Polecamy: Książę Harry i Meghan Markle ignorują królewską etykietę?

 

Meghan Markle na razie nie planuje być mamą

Meghan Markle
East News

Księżną czeka wiele tygodni intensywnego podróżowania

Meghan Markle w kreacji od Caroliny Herrery
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27