Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News
Co ją czeka?
1/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News

 

Do tej pory wydawało się, że Meghan Markle wyjątkowo udało się wkupić w łaski brytyjskiej królowej Elżbiety II. Zagraniczne media informowały, że królowa bardzo polubiła żonę Harry'ego, co zresztą potwierdzały ich wspólne zdjęcia, na których wyglądały jak nierozłączne przyjaciółki! Niektórzy podejrzewali nawet, że królowa Elżbieta II bardziej lubi Meghan od księżnej Kate, a już na pewno od księżnej Diany. Teraz wszystko wskazuje na to, że sytuacja ulegnie zmianie, a Meghan popadnie w niełaskę. Wszystko przez wspólny wyjazd... Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: MEGHAN MARKLE ZALICZYŁA POWAŻNĄ WPADKĘ! WSZYSTKO PRZEZ ŹLE DOBRANĄ BIELIZNĘ (LUB JEJ BRAK)

2/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

"In Touch" informuje, że Meghan Markle i książę Harry będą musieli wyjechać wraz z królową Elżbietą II do rezydencji Balmoral w Szkocji, co należy do 150-letniej tradycji w rodzinie królewskiej. Nie jest tajemnicą, że w tym samym miejscu księżna Diana i książę Karol spędzili część swojego miesiąca miodowego, jednak Diana nie mogła tam długo wytrzymać z powodu stanów depresyjnych. Dlaczego jednak ten wyjazd miałby zepsuć relacje Meghan i królowej? 

 

Zobacz także: Meghan Markle na wyścigach w Ascot. Byłoby pięknie, gdyby nie ten drobiazg...

3/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, książę Harry
East News

 

Przede wszystkim według "In Touch" wspólny wyjazd będzie niezręczny, bo królowa jest wściekła na ojca Meghan, który nieustannie zdradza prasie niewygodne szczegóły z życia żony Harry'ego.

Królowa jest wściekła, a Meghan o tym wie. Ta podróż może okazać się bardzo niezręczna - informuje gazeta.

 

Zobacz także: Pierwsze oficjalne wystąpienie Meghan Markle byłoby katastrofą, gdyby... królowa nie uratowała sytuacji

 

4/5
Meghan Markle w sukience w kolorze pudrowego różu od House of Nonie
East News

 

Ale to nie wszystko. Meghan przez 4 dni będzie musiała znosić mało komfortowe warunki - chłód w zamku i gryzące muszki. Jakby tego było mało, dodatkową "atrakcją" jest polowanie, czego Meghan nienawidzi! 

Meghan nie znosi polowania. Będzie miała trudności z powstrzymaniem się od wyrażenia swojej opinii na ten temat.

 

Zobacz:  Weekendowy wyjazd za miasto. Dokąd wyjechać, aby odpocząć?

5/5
East News

 

Może się więc okazać, że Meghan nie powstrzyma się i wypowie swoje zdanie na temat polowań. Za to może zostać znienawidzona przez królową! Myślicie, że tak się stanie?

 

Zobacz: Wakacje poza sezonem. Jakie są zalety takiego rozwiązania?