Meghan Markle w koku
EastNews

Dlaczego Meghan Markle ciągle nosi koka? Zagadka rozwiązana! Księżna ma wstydliwy problem

Meghan Markle w koku
EastNews

Koki, kucyki, a może fale? Kombinacji jak upiąć włosy jest tysiące i często przedstawiamy Wam najmodniejsze trendy tego sezonu! Meghan Markle rzadko eksperymentuje z wyglądem, bo nie chce łamać królewskiego protokołu. Żona księcia Harry'ego nie daje się ponieść fantazji i cały czas czesze się w ten sam sposób. Niestety przyklapnięte włosy księżnej Sussex nie wyglądają dobrze... Czemu Meghan Markle nie pozwoli sobie na obłędne fale takie jak księżna Kate? Zobaczcie!

Dlaczego Meghan Markle nosi koka?

Tajemnica fryzury Meghan Markle w końcu została rozwiązana! Upięte włosy są sprawką synka księżnej Sussex. Przypomnijmy, 6 maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. Parze urodził się synek, który otrzymał imiona Archie Harrison. W przeciwieństwie do swojego rodzeństwa ciotecznego (Georga, Louisa i Charlotty) nie jest księciem.

Zobacz także: Tak więcej już się nie czesz! Te fryzury w 2019 roku nie będą już modne!

Meghan szybko wróciła do obowiązków zawodowych. Ostatnio można było ją spotkać m.in. na premierze "Króla Lwa" w Londynie, gdzie rozmawiała z Beyonce. Jej stylizacje cieszą się wielką popularnością, ale nudna i prosta fryzura wzbudza oburzenie wśród fanów królewskiej rodziny. Zdaniem Jamesa Johnsona, stylisty włosów gwiazd, Meghan stara się ukryć wstydliwy problem. Podobno po ciąży nadmiernie wypadają jej włosy! 

- Cykl życia włosa kobiet w ciąży zatrzymuje się na 9 miesięcy. Po porodzie wszystkie włosy, które powinny w tym czasie wypaść, robią to niemal na raz. To może być krępujące - powiedział Johnson dla "The Sun".

Dlatego Meghan teraz często upina włosy w kok. Te rzadziej wtedy wypadają, jednak mimo wszystko nie można zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji.

- Taka fryzura najmniej obciąża włosy. Księżna Meghan dobrze o tym wie, dlatego tak często związuje włosy nad karkiem - zakończył ekspert. 

A Wy co myślicie o fryzurze Meghan Markle? Czy księżnej pasują upięcia a może powinna z nich zrezygnować i postawić na naturalnie rozpuszczone włosy?

Meghan Markle na meczu
eastnews

Meghan w rozpuszczonych włosach:

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44