Meghan Markle w zielonym płaszczu
East News

Dziecko Meghan Markle jest już na świecie?! Rodzina królewska pokazała zdjęcia niemowlaka!

Meghan Markle w zielonym płaszczu
East News

Nie da się ukryć, że od dłuższego już czasu wszyscy z niecierpliwością czekają na narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Początkowo mówiło się, że dziecko przyjdzie na świat w Wielkanoc, o czym miał nawet świadczyć przyjazd mamy Meghan do Anglii. To właśnie ona miała być obecna w czasie narodzin swojego wnuka, a także miała pomóc młodym rodzicom w pierwszych dniach życia ich dziecka. Potem typowano kolejne dni rzekomo wyznaczone przez lekarzy na termin porodu. A czy dziecko Meghan i Harry'ego faktycznie jest już na świecie? Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiły się zdjęcia niemowlaka i wywołały ogromne emocje!

Meghan Markle już urodziła?

Trzeba przyznać, że rodzina królewska doskonale wie, jak podnieść emocje i wywołać prawdziwe zamieszanie wśród swoich miłośników. Na oficjalnym profilu Royal Family na Instagramie pojawiły się bowiem zdjęcia niemowlaków! Wszyscy byli przekonani, że to dziecko Meghan i Harry'ego!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Countess of Wessex has visited hospitals across Hyderabad today to see how The Queen Elizabeth Diamond Jubilee Trust, of which she is Vice-Patron, has made a significant impact on programmes to end avoidable blindness in babies, specifically Retinopathy of prematurity (ROP). The Countess witnessed a newborn baby undergoing ROP screening which is now offered routinely. The first screening examination should take place by 30 days after birth when many babies are still in neonatal intensive care. Screening then continues every one - two weeks until the risk of ROP has passed or the baby receives urgent treatment. Before the @qejubileetrust’s work began in India in 2014, there was no national programme in place to prevent premature babies from going blind from ROP. Now, thanks to the commitment of the Indian Ministry of Health and the trust’s partners, national guidelines have been integrated across India’s health system to ensure babies have their eyes screened and they have access to sight-saving treatment. Through these new services, almost 10,000 babies have been screened for ROP and been referred to treatment if required. Furthermore, so far specialist training has been provided to health workers in 71 neonatal units to improve care and prevent risk of ROP. Swipe ⬅️ to see more photographs from today’s visits and hear The Countess thank the healthcare professionals who are working tirelessly on the ground to #endavoidableblindness.

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

 

Nikt chyba jednak nie podejrzewał, że rodzina królewska potrafi tak zaskoczyć! Okazało się bowiem, że zdjęcia zostały udostępnione w szczytnym celu i nie mają nic wspólnego z Meghan i Harrym. Fani nie kryli swojego rozczarowania. 

Myślałem, że to zdjęcie dziecka Meghan i Harry’ego.

Miałem zawał!

Przestańcie tak się z nami drażnić! – piszą internauci. 

Nie będziemy ukrywać, że mieliśmy podobne odczucia! A wy też podejrzewaliście, że rodzina królewska pokazała zdjęcia dziecka Meghan i Harry'ego?

 

Wszyscy sądzą, że Meghan już została mamą!

Meghan Markle w eleganckiej stylizacji
East News

Meghan i Harry powitali już swoje pierwsze dziecko na świecie?

Meghan Markle w czarnym płaszczu z księciem Harrym
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48