Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego został ochrzczony dokładnie dwa miesiące po narodzinach. Uroczystość miała miejsce w sobotę, 6 lipca, w prywatnej kaplicy w zamku Windsor. Wydarzenie miało charakter prywatny i bardzo kameralny, bo zjawiło się jedynie 25 zaproszonych gości. Wśród nich nie zabrakło oczywiście księżnej Kate i księcia Williama. Uwagę, obok głównego bohatera dnia - Archiego, zwracała również jego mama, Meghan Markle. Uważni obserwatorzy na pewno zauważyli, że wyglądała niemal identycznie jak księżna Kate podczas chrzcin księcia Louisa! 

Chrzciny księcia Louisa odbyły się rok temu, 9 lipca. Wtedy księżna Kate jak zwykle zaprezentowała się w bardzo stylowej odsłonie. Miała na sobie białą sukienkę z kolekcji swojego ulubionego domu mody Alexander McQueen. Do tego dobrała bogato zdobiony fascynator. Co ciekawe, księżna Kate na chrzciny każdego swojego dziecka wybierała kreacje z tego samego domu mody.

Biały total look musiał przypaść Meghan do gustu, bo postanowiła zainspirować się swoją rywalką w dniu chrztu swojego synka. Żona księcia Harry'ego również zaprezentowała się w białej stylizacji i dobrała biały toczek. Kreacje obu księżnych różniły oczywiście szczegóły, jak: kształt dekoltu, fason czy detale przy rękawach. Obie jednak prezentowały się przepięknie na chrzcinach swoich synków!

A wam która stylizacja bardziej się podobała? 

 

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle