Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys przez Archiego? Ratują małżeństwo na terapii!

Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Choć para bardzo cieszy się z tego, że ich rodzina powiększyła się i oboje poświęcają się opiece nad synem, ich związek przechodzi ciężkie chwile. Dlaczego tak się dzieje?

Meghan Markle i książę Harry poszli na terapię dla par

Choć początkowo Meghan nie była przekonana, Harry namówił ją, żeby spotkali się z terapeutą. Książę po śmierci mamy księżnej Diany, przez kilka lat walczył z depresją i dopiero długa terapia pomogła mu pogodzić się z odejściem mamy i poradzić sobie z emocjami, które głęboko w nim tkwiły. Dlatego, gdy pojawiły się pierwsze problemy małżeńskie, Harry przekonał żonę, że potrzebują pomocy specjalisty. 

Nie mają jeszcze niani, więc sami radzą sobie ze wszystkim i nie zawsze są zgodni. Zaczęli spotykać się z profesjonalistą, który pomoże im przejść przez ten trudny okres i zapobiegnie oddaleniu się od siebie – donosi informator OK! Magazine.

Meghan i Harry rzadko pojawiają się publicznie razem, ale ich ostatnie wyjścia były szeroko komentowane przez dziennikarzy. Wszystko z powodu zachowania księcia. Na urodzinach królowej Elżbiety II, gdy rodzina królewska zjawiła się na balkonie pałacu Buckingham, książę Harry doprowadził swoją żonę prawie do płaczu, gdy ostro zwrócił jej uwagę, żeby odwróciła się w stronę tłumu zgromadzonego pod pałacem. Z kolei kilka dni temu, kamery zarejestrowały, jak książę Harry ignoruje swoją żonę na meczu baseballowym amerykańskiej drużyny. Dziennikarze tłumaczą, że Harry tak oschle zachowuje się w stosunku do żony, ponieważ Meghan zrobiła mu wielką przykrość, gdy zdecydowała się przerobić pierścionek zaręczynowy, który książę sam zaprojektował. Myślicie, że wtedy zaczęły się ich problemy w małżeństwie?

Harry zignorował Meghan

Tabloid "Globe" ma jeszcze inną teorię na temat problemów małżeńskich książęcej pary. Informator gazety twiedzi, że Meghan ma depresję poporodową i stres zajada słodyczami, przez co przytyła już 16 kg. Ponoć księżna ciągle płacze i najchętniej nie wychodziłaby z pałacu. Myślicie, że to może być prawda?

Zobacz także: Mamy zdjęcia z chrztu Archiego! Widać na nich twarz synka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Tak wyglądał chrzest Archiego

Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

Meghan uśmiecha się do zdjęć, ale tak naprawdę czuje się fatalnie?

Meghan Markle z mężem na meczu

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09