East News

Meghan Markle znów złamie królewską tradycję! Nawet książę Harry nie jest zachwycony

East News

 

Meghan Markle słynie z tego, że nieustannie łamie protokół i kolejne królewskie tradycyje. Już do historii przejdą m.in. jej czułości z księciem Harrym, na które nie powinna sobie pozwalać w miejscach publicznych. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bo Meghan planuje złamać ważną i wieloletnią tradycję, która jest związana z porodem. 

Zobacz: „Bezwzględna aktoreczka”! Znany dziennikarz bardzo ostro o Meghan Markle! Nie uwierzycie, o co ją oskarżył

 

Meghan nie chce rodzić w szpitalu

Meghan Markle uznała, że nie chce rodzić w szpitalu. Żona księcia Harry'ego chce bowiem urodzić swoje pierwsze dziecko w pałacu, w specjalnie przystosowanym do tego brodziku. Podobno już zaprezentowała Harry'emu swój plan, który go nie zachwycił, ale jednocześnie wspiera swoją ukochaną.

Zamiast tego chce mieć basen i relaksujące otoczenie. Nawet Harry uznał to za zaskakujące, ale Meg zapewnia, że musi mieć jak najbardziej naturalny poród - powiedział informator "Life&Style". 

Warto zauważyć, że królowa Elżbieta II urodziła księcia Karola w Pałacu Buckingham. Natomiast ona sama przyszła na świat w domu swojego dziadka w Mayfair w środkowym Londynie. Można więc się spodziewać, że decyzja Meghan spodoba się samej królowej Elżbiecie II. 

Przeczytaj: Mamy nowe zdjęcia Meghan Markle! Jej brzuch jest już naprawdę duży!

Zobacz:Znamy wszystkie wymiary Meghan Markle! Wiemy też, ile waży

 

Meghan chce urodzić dziecko w pałacu

Harry i Meghan Markle w Australii
East News

Decyzja Meghan zaskoczyła Harry'ego, ale książę wspiera swoją żonę

Meghan Markle

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49