Meghan Markle
East News

Choć dawniej uwielbiała czytać o sobie w prasie, teraz wszystko się zmieniło. Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym stroni od udzielania wywiadów i kolorowych magazynów. Amerykanka nie chce, aby tabloidy pisały o jej przeszłości i skomplikowanych relacjach z rodziną. Według zagranicznej prasy najnowsza publikacja "Daily Mail" tak ją zdenerwowała, że chce iść do sądu! W przeszłości na wojenną ścieżkę z gazetą wystąpił książę Karol. Czy księżna Sussex pójdzie w ślady następcy tronu?

Meghan Marke pójdzie do sądu?

Kilka tygodni temu żona księcia Harry'ego wysłała do swojego ojca bardzo prywatny list. Nie od dziś wiadomo, że Meghan ma wielkie problemy z Thomasem Markle. Wszystko z powodu dogadywania się 74-latka z mediami za plecami księżnej. Mężczyzna w wielu wywiadach opowiadał o życiu swojej córki, nie szczędząc przykrości. W rozmowie z "The Sun" powiedział nawet, że księżna tak naprawdę nie jest szczęśliwa i dostrzega ból na jej twarzy. Markle w końcu musiała zareagować:

Tatusiu, piszę to z ciężkim sercem, nie rozumiejąc, dlaczego obrałeś tę drogę, odwracając wzrok na krzywdę, którą wyrządzasz. Twoje zachowanie rozbiło moje serce na milion kawałków - nie tylko dlatego, że stworzyłeś niepotrzebny i nieuzasadniony ból, ale przez decyzję o zatajaniu prawdy, stając się marionetką. To coś, czego nigdy nie rozumiem - napisała Meghan Markle do ojca.

Zobacz także: "Meghan jest zastraszona!" Thomas Markle udzielił kolejnego wywiadu! To, co powiedział, przyprawia o DRESZCZE!

Choć cała rodzina królewska ograniczyła kontakty z Thomasem Markle, to nienauczony na wcześniejszych błędach ojciec księżnej pokazał list prasie. "Daily Mail" opublikował dziewięć fragmentów z pięciu stron listu na łamach swojej gazety. Gdy tylko księżna zobaczyła swoje prywatne listy w mediach, zdecydowała się iść na wojnę z gazetą! 

Czy dziennikarze "Daily Mail" powinni publikować intymne listy księżnej Sussex? Według rodziny królewskiej to już przekroczenie granic. W przeszłości, dokładnie w 2005 roku, tabloid udostępnił fragmenty dziennika księcia Karola. Następca tronu nie widział innej możliwości, jak szukanie zadośćuczynienia przed wymiarem sprawiedliwości.

Czy Meghan będąc w zaawansowanej ciąży odpuści tabloidom i w spokoju poczeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka? A może błogosławiony stan jej nie przeszkadza i żona księcia Harry'ego pójdzie na walkę z mediami? Mamy nadzieję, że księżna wybierze mądrze.

Meghan Markle w ciąży
EastNews

Czy Thomas przestanie udzielać wywiadów?

Thomas Markle
The Sun

Zobacz także: Ciężarna Meghan Markle podczas pobytu w Maroku zrobiła sobie tatuaż! Co na to książę Harry? 

Więcej na temat Meghan Markle