Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Profesor Chazan zostaje w klinice Medicover
ONS
Newsy

Ulubiona klinika gwiazd nie zwolniła Chazana. Są już pierwsze protesty

To tam rodziły Mucha, Socha i Cichopek

Sprawa Profesora Chazana od kilku tygodni budzi ogromne emocje. Odmówienie wykonania legalnej aborcji pacjentce z uszkodzonym płodem skończyła się dla niego utratą stanowiska dyrektora miejskiego szpitala św. Rodziny w Warszawie. Pacjentka, u której Chazan nie chciał dokonać zabiegu, ostatecznie urodziła, ale dziecko po zaledwie kilkunastu dniach zmarło. Przypomnijmy: Dziecko pacjentki profesora Chazana nie żyje! Lekarz poniesie konsekwencje

Usunięcie ze stanowiska dyrektora nie oznacza jednak, że Chazan zostanie bez pracy. Jest on bowiem członkiem Rady Naukowej w prywatnej klinice Medicover, gdzie ma wpływ na położnictwo i ginekologię. Medicover to ulubiona klinika gwiazd - to właśnie przygotowywały się do porodu i rodziły m.in. Anna Mucha, Katarzyna Cichopek, Dorota Gardias czy Anna Czartoryska. Koszt luksusowych pobytów sięgał nawet 16 tysięcy złotych. Klinika poinformowała, że skandal z aborcją nie wpłynie na jego dalszą pracę.
 

W związku z informacjami udzielanymi przez Prof. Bogdana Chazana w wypowiedziach do mediów, oświadczamy, że Pan Prof. Bogdan Chazan swojej rezygnacji nie złożył, a Zarząd Medicover uszanował tę decyzję. Prof. Bogdan Chazan pozostaje członkiem Rady Naukowej Medicover, w której konsultował zadania związane z opracowywaniem procedur działań medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa. Wiedza i doświadczenie kliniczne prof. Bogdana Chazana w tej dziedzinie są niepodważalne i nie powinny być kwestionowane. Zadania prof. Bogdana Chazana w Radzie nie dotyczą i nigdy nie dotyczyły spraw, które mogłyby wywołać jakiekolwiek wątpliwości natury etycznej - czytamy w oświadczeniu.


Taka informacja wywołała spore oburzenie wśród dotychczasowych klientów firmy, którzy głośno protestują przeciwko pozostawieniu Chazana w Radzie Naukowej. Wpisy na stronie internetowej nie pozostawiają wątpliwości.
 

- Szkoda, że tam mam pakiet... Niestety w Medicover jest jeszcze przynajmniej jeden lekarz o podobnych poglądach co Pan Chazan. Co Ci Panowie mają w głowie za niemądrości...

- Skandal,zrezygnuje z dalszej współpracy z Medicoverem

- Mam nadzieję, że firma odczuje boleśnie konsekwencje tego oświadczenia. Panu Chazanowi bieda nie zajrzy w oczy i to jest chrześcijańska postawa zarządu.


Żadna z gwiazd korzystających z usług Medicover nie odniosła się jeszcze do oświadczenia kliniki.

Zobacz: Spięcie Chazana i Pieńkowskiej w DDTVN. Poszło o odmowę aborcjiAnna Mucha po porodzie wychodzi z kliniki Medicover:

Profesor Chazan oficjalnie odwołany z funkcji dyrektora szpitala
ONS/dziendobrytvn.pl
Newsy
Prof. Chazan wrócił z urlopu. Czekało na niego wypowiedzenie
Został oficjalnie odwołany

Nie milkną echa głośnej sprawy z prof. Bogdanem Chazanem , który odmówił legalnej aborcji. Wyniki badań dawały pewność, że dziecko pacjentki urodzi się zdeformowane i umrze w ciągu zaledwie kilkunastu dni. Chazan nie tylko nie dokonał aborcji, ale nie wskazał też innej placówki, która by się tego podjęła, do czego prawnie był zobowiązany. Przypomnijmy: Dziecko pacjentki profesora Chazana nie żyje! Lekarz poniesie konsekwencje Konsekwencją takiej decyzji było odwołanie prof. Chazana przez burmistrz Warszawy ze stanowiska dyrektora miejskiego szpitala św. Rodziny. Spotkało się ze to z ogromnym protestem środowisk katolickich, a w obronie lekarza stanęli też celebryci. Zobacz: Prezydent Warszawy zwolniła profesora Chazana. W jego obronie stanęła popularna piosenkarka W momencie odwołania prof. Chazan przebywał na urlopie. Dziś wypowiedzenie umowy pracy wręczyli mu urzędnicy Biura Zdrowia w Ratuszu, w którym pojawił się osobiście. Po odebraniu dokumentów wyszedł i tym samym jego odwołanie oficjalnie weszło w życie. Możliwe, że to jeszcze nie koniec afery, bowiem prawnicy Chazana zapowiedzieli, że odwołają się od decyzji do sądu pracy.   Zobacz także: rozwiązanie umowy za porozumieniem stron - wzór Zobacz: Spięcie Chazana i Pieńkowskiej w DDTVN. Poszło o odmowę aborcji Doda protestuje przeciwko GMO:

Bogdan Chazan
East News
Newsy
Wypowiedź prof. Chazana wywołała burzę: “Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę”! Czemu?
Wypowiedź prof. Chazana wywołała burzę: “Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę”! Czemu?

W sieci znów zawrzało. Wszystko przez wypowiedź prof. Bogdana Chazana, zacytowaną przez "Głos Wielkopolski". Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę, a przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę - mówił prof. Bogdan Chazan podczas spotkania w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim.  Jak pisze gazeta, profesor był gościem sympozjum "Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności". Podczas wykładu profesora Chazana, na sali pojawiła się czarna flaga. Trzymały ją dwie kobiety, którym udało się odczytać opis umierającego dziecka, które urodziło się z letalnymi wadami. Potrzebujemy opieki medycznej, a nie watykańskiej - mówiły protestujące kobiety, które zostały wyprowadzone z sali, a potem z budynku przez pracowników ochrony. Wypowiedź profesora wywołała już prawdziwą burzę w sieci. Chazan chce rzutem na taśmę wygrać konkurs na głupotę tygodnia. Chyba się uda. https://t.co/9MqMl6cgiN — Michał Kolanko (@michal_kolanko) 21 października 2016 Prof. Chazan stawia przełomową tezę o związku pogladów politycznymi z masą ciała.Pozwoli to wytropić lewicowca po "chudym"wyglądzie — Lena Bobińska (@LenaBobinska) 21 października 2016   Podobną burzę wywołała jego decyzja. Bogdan Chazan, jako dyrektor szpitala, nie zgodził się na zabieg aborcji u kobiety, choć jej dziecko nie miało szans na przeżycie. Kobieta opowiedziała wczoraj o tych tragicznych  wydarzeniach w TVN24. Mówiła, że dziecko umierało w cierpieniach przez 10 dni. Gdy się obudziłam na sali porodowej, zapytałam tylko o jedno: czy dziecko żyje. Gdy usłyszałam, że tak, wcale nie poczułam ulgi, tylko przerażenie, jak długo będzie umierało - mówiła. Co myślicie o ostatniej wypowiedzi profesora?   Zobacz też: Anna Mucha popierała kiedyś głośno...

Natalia Niemen broni profesora Chazana
ONS
Newsy
Natalia Niemen nadal broni Chazana. Zaliczyła przy tym rażącą wpadkę
Wokalistka wywołała zamieszanie

Afera z udziałem profesora Chazana , który odmówił wykonania aborcji swojej pacjentce wciąż wzbudza wielkie emocje. Chazan powołując się na klauzulę sumienia odmówił wykonania w szpitalu aborcji, ignorując przy tym wyraźne wskazania medyczne ze względu na wady płodu (mózgu i twarzy). Profesor nie wskazał także pacjentce innego lekarza lub placówki, gdzie mogła wykonać zabieg, do czego zobowiązują przepisy. Po narodzinach, dziecko zmarło, a Bogdan Chazan stracił piastowane stanowisko. Przypomnijmy:  Dziecko pacjentki profesora Chazana nie żyje! Lekarz poniesie konsekwencje Jedną z osób, która od początku broniła lekarza, była wokalistka Natalia Niemen . W swoim oświadczeniu na Facebooku namawiała do podpisywania petycji popierającej jego działalność. Dziś artystka w nowym wpisie znów nawiązała do głośnej afery. Na fanpage wrzuciła filmik z Nickiem Vujicicem - australijskim kaznodzieją i mówcą motywacyjnym, który urodził się z wrodzoną chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Wokalistka zastanawia się, co byłoby, gdyby jego rodzice podjęli decyzję o aborcji: A CO BY BYŁO, GDYBY JAKIŚ "ŻYCZĄCY DOBRZE" "LEKARZ" (LEKARZ - TEN OD LECZENIA  ) PRZEKONAŁ RODZICÓW NICKA VUJICICA, BY GO "USUNĄĆ"?... .PRZECIEŻ TO NIE CZŁOWIEK, TYLKO POTWOREK.....ŻYJĄC BĘDZIE BARDZO CIERPIAŁ......TYMCZASEM, NICK JEST JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH DZISIAJ LUDZI NA ŚWIECIE - OŚMIELĘ SIĘ RZEC. JEŻDŻĄC PO CAŁYM GLOBIE, PODNOSI LUDZI WLEWAJĄC W NICH NIEPRAWDOPODOBNĄ NADZIEJĘ, RADOŚĆ, WIARĘ, PRAWDĘ, KTÓRA....UWALNIA!!!!!! MA PIĘKNĄ ŻONĘ I SYNKA. - pisownia oryginalna Niemen zapomniała jednak o istotnym fakcie, na który uwagę zwrócili jej fani. Dziecko pacjentki Chazana miało zdiagnozowane śmiertelną chorobę, zaś życie Nicka nie było zagrożone. Ania:  Natalio, ale on miał zdrowy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner