Operacja plastyczna Mazurówny

Mazurówna zrobiła operację plastyczną przed kamerami

Operacja plastyczna Mazurówny

Ostatnio coraz częściej gwiazdy opowiadają o swoich wizytach u chirurgów plastycznych. Temat, który jeszcze do niedawna uchodził za tabu, obecnie jest jednym z najczęściej poruszanych w mediach. Do takiego sukcesu przyczynił się zdecydowanie program TVN Style „Sekrety chirurgii”, w którym dr Marek Szczyt na wizji dokonuje operacji plastycznych. Dotychczas na naszych oczach poprawiał powieki Marii Czubaszek, a teraz na odświeżenie wyglądu zdecydowała się Krystyna Mazurówna.

Była jurorka "Got to Dance" oddała się w ręce dr Szyta, a wszystko po to, aby poprawić sobie opadające kąciki ust, przez które zawsze wyglądała na niezadowoloną, co godziło w jej wizerunek:

- Przez to wyglądałam na osobę niezadowoloną z życia. To do mnie nie pasujepowiedziała gwiazda w rozmowie z „Super Expressem”.


Korzystając z darmowej wizyty w klinice u popularnego chirurga plastycznego, gwiazda postanowiła sobie zafundować również lifting całej twarzy oraz zabieg odmładzania dłoni. Świetny nastrój nie opuszczał choreografki, która przez cały czas żartowała i kokietowała lekarza:

Dzwoniłam do syna, do Paryża. Mówię mu: Synek, zaraz pan doktor będzie mnie rżnął. A syn pyta: A przystojny chociaż? – powiedziała.


Cały zabieg można było oglądać w sobotnim odcinku na antenie TVN Style. Wyglądał on tak:

Operacja plastyczna Mazurówny

Operacja plastyczna MazurównyOperacja plastyczna Mazurówny

Co poprawiły sobie inne polskie gwiazdy:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22