Przyjaciółki, Dorotka
mat. prom

Dorotka z "Przyjaciółek" wyjdzie za mąż! Agnieszka Sienkiewicz pokazała ZDJĘCIE z planu

Przyjaciółki, Dorotka
mat. prom

 

Dorotka z "Przyjaciółek" wyjdzie za mąż! Hitowy serial wróci na antenę Polsatu już po wakacjach. Co wydarzy się w życiu Ingi, Anki, Zuzy, Patrycji i Dorotki? Tego dowiemy się już za kilka miesięcy, jednak ostatnio Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z nami, uchyliła rąbka tajemnicy. Aktorka, która w serialu gra Dorotkę, przyznała, że jej bohaterka będzie miała męża! Agnieszka zdradziła, że zagra go jeden z aktorów występujących w kultowym filmie "Seksmisja". Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie z planu 12. sezonu "Przyjaciółek" na którym Dorotka pozuje ze swoją nową miłością!

 

Zobacz także: Jak uważnie oglądałeś finał "Przyjaciółek"? Ten QUIZ prawdę Ci powie!

 

Znany aktor dołączył do "Przyjaciółek"!

Okazuje się, że w 12. sezonie "Przyjaciółek" zobaczymy Olgierda Łukaszewicza! To właśnie bohater grany przez 71-letniego aktora będzie mężem szalonej Dorotki. 

Dorota znowu jest na swojej pozycji społecznej, czyli królową w własnym królestwie i wydaje pieniądze - zdradziła nam ostatnio Agnieszka Sienkiewicz.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała swoim fanom na Instagramie zdjęcie z planu "Przyjaciółek", na którym pozuje z serialowym - dużo starszym (aktorka ma 33 lata) - mężem. 

Co na planie @przyjaciolkipolsat robi Pan Olgierd Łukaszewicz ? Hm....? To ogromny zaszczyt i wspaniała lekcja aktorstwa!!! #wdzieczna #happy #olgierdłukaszewicz- napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Zobaczcie NOWE zdjęcie z planu serialu! 

 

Zobacz także: Związek ze starszym mężczyzną

 

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek".

Olgierd Łukaszewicz zagra męża Dorotki z "Przyjaciółek"
Instagram

 

Męża Dorotki zagra Olgierd Łukaszewicz.

Przyjaciółki, Dorotka, Łukasz
Mat. prasowe

Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39