Party Stories
Konsekwencje wybryku Macieja Musiała na maturze
ONS
Newsy

Nie skończyło się tylko na pouczeniu. Musiał dostał uciążliwą karę za fotkę na maturze

Zdjęcie z matury sporo go kosztowało

Maciej Musiał należy do grona najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ogromną sławę przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl", gdzie wciela się w postać najstarszego syna głównych bohaterów. Również ekipa "The Voice" zdecydowała się wykorzystać jego popularność i zatrudniła go jako prowadzącego odcinki na żywo. Na naszych oczach aktor przechodzi niesamowitą metamorfozę w pewnego siebie mężczyznę, co nie zawsze podoba się jego najbliższym. Przypomnijmy: "Przestań przynosić wstyd rodzinie"

Na początku maja prawdziwą burzę wywołało zdjęcie, które Maciej wrzucił do sieci. Tuż przed maturą zdecydował się uwiecznić na fotografii siebie i swoich kolegów z sali. Pamiątka z matury natychmiast zaczęła robić furorę w sieci, a internauci zaczęli zastanawiać się nad konsekwencjami tego czynu, bowiem wniesienie telefonu komórkowego na egzamin jest zabronione. Na szczęście dla aktora, wszystko skończyło się dobrze.

W najnowszym numerze "Vivy!" pojawił się obszerny wywiad zarówno z Maćkiem jak i jego mamą. Oczywiście został poruszony wspomniany temat zdarzenia na maturze - okazuje się, że Musiała spotkały jednak mało przyjemne konsekwencje.
 

Dyrektor, facet z klasą, bez paniki i durnej presji ustalił prawdę, że zdjęcia robili przed egzaminem, potem oddali telefony. Urzędnicy z Komisji i tak wysłali obserwatora. "Siedział przy mnie na wszystkich egzaminach i bacznie się przyglądał. To budujące, kiedy sobie uświadamiasz, że ludzie, którzy rządzą w tym kraju i odpowiadają za edukację, kierują się w pracy artykułami w tabloidach" - czytamy.
 

W obronie Maćka stanęła również jego mama Anna. Jej zdaniem jej syn wyciągnął konsekwencje ze swojego postępowania i nie przejmuje się tak bardzo tym, co piszą o nim media.
 

On już się nauczył łapać dystans. Oczywiście jak zobaczył siebie na pierwszej stronie gazety, zrozumiał, że musi uważać. Ale rzadko czyta komentarze na swój temat. Jeśli masz poczucie własnej wartości, nie musisz się przeglądać w oczach innych - broni syna.
 

Mamy nadzieję, że aktor zda maturę celująco. Trzymamy kciuki.

Zobacz: Maciej Musiał jak Justin Bieber. Rozbierze się do naga

Musiał spaceruje po Warszawie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maciej Musiał tłumaczy się ze zdjęcia na maturze
ONS/Facebook
Newsy
Jest decyzja w sprawie matury Musiała. Zostanie unieważniona?
Maturzyści! Nie bierzcie z niego przykładu

Maciej Musiał należy do czołówki młodych polskich gwiazd. Aktor dorasta na oczach telewidzów i z uroczego chłopca zmienia się powoli w pewnego siebie mężczyznę. Ma to również przełożenie na losy postaci, w które się wciela, a te bywały już naprawdę odważne. Niektóre z nich niezbyt przypadły do gustu jego najbliższym. Przypomnijmy: "Przestań przynosić wstyd rodzinie!" Wczoraj, podobnie jak tysiące jego rówieśników, Maciej przystąpił do pisemnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Musiał postanowił upamiętnić ten moment i zrobił sobie zdjęcie na sali egzaminacyjnej, które szybko opublikował na Facebooku i Instagramie. Fotka obiegła sieć, a internauci zaczęli się zastanawiać nad konsekwencjami, które aktor miałby ponieść za swoje wykroczenie. Wnoszenie aparatów fotograficznych czy telefonów na egzamin jest bowiem oficjalnie zabronione. Musiał rozwiał wszelkie wątpliwości w najnowszym wywiadzie. Do dyrektora zadzwoniła dyrektorka Centralnej Komisji Edukacyjnej z prośbą o wyjaśnienie. Ale na szczęście pokazaliśmy godzinę zrobienia zdjęcia, która definitywnie wskazywała na to, że została zrobiona przed rozpoczęciem egzaminu, więc... ciśnienie trochę podskoczyło, ale w porę opadło - wyznał w "Pytaniu na Śniadanie". A jak ocenia sam egzamin? Musiał przyznaje, że nie sprawdzał jeszcze arkuszu z przykładowymi odpowiedziami w obawie przed wyłapaniem ewentualnych błędów. Mam w sobie delikatną żądzę tego sprawdzenia, ale na razie się hamuję, żeby nie wpadać w kiepski humor na planie, w razie gdyby okazało się, że poszło coś nie tak - dodaje. Są wśród was tegoroczni maturzyści? Braliście przykład z Macieja Musiała? ;) Zobacz: Maciej Musiał jak Justin Bieber. Rozbierze się do naga Maciej Musiał w bokserkach:

Maciej Musiał w czarnej kurtce
Newsy
Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W mediach pojawiły się ich wspólne zdjęcia

Serce Macieja Musiała jest już zajęte? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele fanek aktora z serialu "Rodzinka.pl". Niestety, Maciej Musiał należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i niechętnie opowiadają o swoim życiu uczuciowym. W przeszłości media plotkowały, że aktor spotykał się m.in. z Agnieszką Więdłochą i Olgą Kalicką. Kilka miesięcy temu pojawiły się również doniesienia, że Musiał związał się z modelką  Natalią Uliasz - gwiazdor serialu TVP jakiś czas później zdementował doniesienia na ten temat i zapewnił, że Natalia jest narzeczoną jego kolegi. Teraz media informują, że Maciej Musiał spotyka się z piękną Miss Polski! W sieci pojawiły się zdjęcia zakochanej pary! Maciej Musiał znalazł szczęście u boku pięknej miss? Według doniesień "Super Expressu" Maciej Musiał już od kilku miesięcy spotyka się z Miss Polski 2018, Olgą Buławą. Dziennik opublikował nawet wspólne zdjęcia pary, na których widać, że Maciej i Olga są w naprawdę bliskiej relacji. Dziennikarze "SE" próbowali porozmawiać z aktorem o jego nowym związku. Jak Maciej Musiał zareagował na pytanie o jego partnerkę? - Nie komentuję życia osobistego - odpowiedział krótko.  Co ciekawe, aktor wcale nie zdementował informacji o swoim nowym związku. Niestety, 24-letni Maciej Musiał i starsza od niego o 4 lata Olga Buława nie publikują na portalach społecznościowych wspólnych zdjęć. Kto wie, być może kiedyś zobaczymy ich razem na oficjalnej imprezie?  Olga Buława i Maciej Musiał pasują do siebie? Przypominamy, że nowa partnerka aktora w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski, a na co dzień jest stewardessą. Zobaczcie, jak wygląda piękna miss! Zobacz także:   "Czułem, że stoję w miejscu" Maciej...

Maciej Musiał, Anna Musiał
Newsy
Mama i... wiara uchroniły Maćka Musiała przed kłopotami! W jaki sposób?

Maciej Musiał jest bardzo wierzący. Jego mama, Anna Musiał, opowiedziała w programie katolickim, że powierzyła życie swojego syna Matce Boskiej, a teraz chce, by pojechał z nią na pielgrzymkę do Medjugorje. Dla niej wszystko co dobre sptyka jej syna tylko dzieki wierze. Opowiedziała też jak wiara pomoga im w życiu. Po urodzeniu syna zawierzyłam go Marce Bożej. Przed laty moja mama również zawierzyła mnie Maryi. Zanim zaszła ze mną w ciążę, dwa razy poroniła. Miała już 46 lat i lekarze sugerowali przerwanie ciąży. Mama powiedziała, że tego nie zrobi. Zawierzyła mnie Maryi, a ja urodziłam się zdrowa - powiedział Anna Musiał w Salve TV.   Mama Musiała i Maciek wierzący i praktykujący Jednak wiara nie uchroniła mamy Maćka przd trudnymi wyborami życiowymi. W 2014 roku rozwiodła się z mężem, a tatą Musiała. Wtedy pojechała na wycieczkę do Medjugorje, by sobie pomóc.   Zobacz:  Maciej Musiał zwolnił swoją matkę. Co było nie tak?   W pewnym momencie Matka Boża przemówiła do mnie, a ja się jej zwierzałam. Ona jest jak dobra mama, pomaga nawet w banalnych, codziennych sprawach. Przez nią jesteśmy bliżej Pana Boga. To, że już jako dziecko zostałam zawierzona Matce Bożej, to najlepszy prezent jaki mogłam dostać od moich rodziców i jaki mogłam dać swojemu synowi - czytamy słowa Anny Musiał w "Dobrym Tygodniu"   Choć Maćkowi Musiałowi układało się świetnie, grał w popularnym serialu, zarabiał na reklamach... czuł pustkę. Prasa zaczęła pisać, że pali, pije, urządza głośne imprezy. Mama zabrała go wtedy na rekolekcje na 18. urodziny.    Podczas modlitwy w pewnym momencie poczułem Boga, zaczęły mi płynąc łzy - relacjonował aktor.   Teraz, żeby dalej dobra passa go nie opuszczała, mama namawia Musiała na wyjazd do sanktuarium w Medjugorie. Maciek jest teraz na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner