Mama Natalii Przybysz komentuje jej decyzję o aborcji
East News/Facebook

Matka Przybysz zabrała głos w sprawie córki! "Natalia nie radziła się mnie w tej sprawie..."

Mama Natalii Przybysz komentuje jej decyzję o aborcji
East News/Facebook

Mama wspiera Natalię Przybysz, która w jednym z wywiadów przyznała się do aborcji. Piosenkarka zaledwie kilka dni temu wywołała ogromne emocje, kiedy w rozmowie z magazynem "Wysokie Obcasy", opowiedziała o usunięciu niechcianej ciąży. Natalia zdradziła wówczas, że niemal rok temu pojechała na Słowację, gdzie została wykonana aborcja.

 

Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach. Mój narzeczony jest wspaniałym ojcem i cudownie zajmuje się naszymi dziećmi, ale nie chciałam mu już tego dokładać. Ja bardzo często wyjeżdżam, taką mam pracę, koncertuję, często nie ma mnie w domu. Z dwójką dzieci nie jest łatwo, ale jest cudownie i chciałam, żeby tak pozostało- przyznała Natalia Przybysz.

Matka broni Natalię Przybysz

 

Na Natalię Przybysz spadła lawina krytycznych komentarzy. Piosenkarka wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie w którym zapowiedziała, że agresywne wpisy na jej profilu na Facebooku będą usuwane a ich autorzy zostaną zablokowani. W obronie siostry stanęła Paulina Przybysz, która zamieściła emocjonalny wpis na Facebooku.

 

Zobacz: Czy opalanie w ciąży jest bezpieczne?

 

Teraz decyzję trudną decyzję Natalii Przybysz skomentowała jej matka! Anna Przybysz w rozmowie z Super Expressem przyznała, że wspiera swoja córkę i akceptuje jej życiowe wybory.

 

Zawsze jestem z córką. Zawsze ją kochamy i wspieramy, szanujemy jej decyzję i jej postawę. Natalia bardzo długo się nad tym zastanawiała, wiedziała, że będzie oblana tym, czym jest. Postanowiła to zrobić jako osoba publiczna, dała sobie takie zadanie: mówić o sprawach kobiet, o sprawach ważnych, na temat wolności, decydowania o sobie, o swoim ciele, które nie jest tylko przyrządem do noszenia tego czy tamtego- przyznaje mama Natalii Przybysz. Natalia nie radziła się mnie w tej sprawie. Ma swojego chłopaka, z którym decydują, mają dwoje wspaniałych dziec, mają moc obowiązków, są kochającymi rodzicami. Postanowili tak. To jest ich decyzja, tak jak wielu setek tysięcy ludzi. Postarała się o to, żeby powiedzieć to po jakimś czasie. Przeszła przez cały proces dramatu,jaki się z tym wiązał. Napisała o tym piosenkę, łączy się z kobietami w tym temacie. Powinniśmy mieć mimo wszystko wolność do tego, jak dysponujemy swoimi ciałami. O tym wszystkim dowiedziałam się wcześniej, przed piosenką. Zaakceptowałam jej decyzję, ona jest dorosła, ona decyduje. Ja ją zawsze będę wspierać, cokolwiek by zrobiła, bo w nią wierzę, kocham ją i szanuję.

 

Co o tym sądzicie? Myślicie, że przyznanie się do aborcji niechcianego dziecka wpłynie teraz na karierę muzyczną Natalii Przybysz?

 

Zobacz także: Korwin Piotrowska ostro o wywiadzie Przybysz o aborcji "Czasem trzeba myśleć. Sama to spowodowała"

 

Mama Natalii Przybysz skomentowała decyzję córki o aborcji.

Anna Przybysz, matka Natalii Przybysz
East News

Piosenkarka przyznała się do aborcji.

ONS

 


Natalia Przybysz walczy z hejtami w sieci!

Natalia Przybysz z partnerem, Wojciechem Zagórskim

Więcej na temat Natalia Przybysz
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47