Matka Radosława Majdana o ślubie z Rozenek
ONS

Matka Majdana wygadała się na temat ślubu Radka z Rozenek. To jej mąż rozdaje karty

Matka Radosława Majdana o ślubie z Rozenek
ONS

Związek Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek przechodzi w najpoważniejszą fazę. Były bramkarz oświadczył się gwieździe TVN w minione święta Bożego Narodzenia przy całej rodzinie. Perfekcyjna ze wzruszeniem przyjęła pierścionek. Przypomnijmy: Rozenek i Majdan na okładce "Party". Para już po zaręczynach!

Jak wiadomo, po zaręczynach przychodzi czas na ślub. Kilka szczegółów rodzinnej uroczystości zdradziła matka Radosława, Halina Majdan. Kobieta w rozmowie z Show cieszy się szczęściem syna. Zdradziła jednak, że ślub piłkarza z Rozenek odbędzie się wtedy, kiedy jej mąż i ojciec gwiazdora będzie miał wolne. Na co dzień jest marynarzem i często wypływa w dalekie rejsy. Para musi dostosować więc datę do jego planów:

Jeszcze nie ma daty. Wszystko zależy od planów zawodowych Małgosi i mojego męża, który jest marynarzem, więc często wypływa w rejsy. Ale już nie możemy się doczekać. Bardzo się cieszę z tych zaręczyn. To była niezwykła chwila - mówi

Przy okazji zdradza, jaki pierścionek otrzymała Małgorzata:

Jest bardzo delikatny z białego złota, z brylancikiem - mówi

Czekamy więc na ślub roku.

Zobacz: Jest już spot nowego programu Małgorzaty Rozenek. Tytuł różni się od pierwszej wersjiMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi:

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11