allOnS_0XPOSURE_kardashians-26-3.jpg

Matka Kim Kardashian z opuchniętymi ustami

allOnS_0XPOSURE_kardashians-26-3.jpg

Zabieg wypełnienia ust jest krótki i zazwyczaj niewiele boli. Jednak każda ingerencja w ludzkie ciało może wiązać się z powikłaniami, na przykład takimi, które widać na załączonym obrazku.

Aktualnie usta powiększa się wypełniając je kwasem hialuronowym lub tłuszczem. Druga opcja jest mniej popularna i o wiele droższa.

Po wcześniejszym znieczuleniu, takim jak u dentysty odczekuje się kilka minut by preparat zaczął działać. Następnie cieniutką igłą wprowadzany jest płyn równomiernie w obie wargi. Niestety w momencie jednokrotnego wypełnienia ust dużą ilością np. powyżej 1,5 mililitra kwasu hialuronowego może wystąpić duże opuchnięcie. Zapewne, tak też się stało w przypadku Kris Jenner, matki Kim Kardashian. Organizm wyczuwając obcą materię, po prostu zaczyna się bronić.

W takim przypadku nie należy panikować. Opuchlizna zejdzie po kilkunastu godzinach. Należy pamiętać by unikać okładania warg lodem (ten błąd popełniła Kris Jenner). Usta jednak należy nawilżać, najlepiej olejkiem arganowym.

Kris Jenner po zabiegu:

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13