Mateusz i Pamela z Fit Lovers w programie Ameryka Express
Mat. prasowe

Mateusz z Fit Lovers trafił do szpitala! "Mogłem umrzeć"

Mateusz i Pamela z Fit Lovers w programie Ameryka Express
Mat. prasowe

Mateusz z duetu Fit Lovers przeżywał ciężkie chwile. Obudził się bowiem z wielką opuchlizną na ustach, która cały czas się powiększała, co mogło zagrozić nawet jego życiu! Mateusz postanowił podzielić się swoimi przeżyciami na nagraniu wideo. Pokazał fanom opuchliznę i powiedział:

To jest jakaś masakra, obudziłem się rano i taki coś mam na buzi - zdradził Mateusz w swoim vlogu.

Mateusz zdecydował się pojechać na ostry dyżur, bo zmiana bardzo go niepokoiła.

Opuchlizna zagrażała życiu Mateusza z "Fit Lovers"

Początkowo narzeczona Mateusza, Pamela, żartowała z całej sytuacji. Okazało się jednak, że sprawa jest wyjątkowo poważna i nie można jej bagatelizować. 

Jeśli wejdzie mi to na krtań, to mogę nawet za chwilę umrzeć, więc z tego co wiem, to dostanę sterydy w ogóle. To w ogóle nie jest śmieszne, to jest mega poważne - powiedział Mateusz.

Mateusz relacjonował swój pobyt w szpitalu na nagraniu, jednak nie zdradził w końcu co mu dolegało, skąd wzięła się opuchlizna na jego ustach i jak była leczona. Fani Mateusza podejrzewają, że był to obrzęk naczynioworuchowy. 

Zobaczcie dramatyczne nagranie Mateusza. Sytuacja zaczyna się od 13:25 minuty. Na szczęście sytuacja wróciła do normy i para spokojnie kontynuuje swoje wakacje na Bali. 

 

Przypomnijmy, że Pamela i Mateusz, znani jako Fit Lovers, to gwiazdy fitnessu i youtuberzy. Niedawno podbili również telewizję, występując w programie "Ameryka Express", gdzie wzbudzili niemałe kontrowersje. W jednym z odcinków Mateusz był podejrzewany o uderzenie swojej narzeczonej. Potem para tłumaczyła się w swoim vlogu, że wszystkiemu winny był niewłaściwy montaż. 

Mateusz obudził się ze spuchniętą wargą.

Mateusz z Fit Lovers z opuchniętą wargą
YouTube

Fit Lovers od lat podbijają Youtube. 

Fit Lovers
Instagram

Zobacz także: "Dlaczego TVN promuje takie zachowania?!" Fit Lovers w ogniu krytyki! Pamiętacie, o co poszło?

Więcej na temat Fit Lovers
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23