Mateusz Maga w You Can Dance
ONS

Maga już niedługo wystąpi w You Can Dance. Wiemy, co będzie tam robił

Mateusz Maga w You Can Dance
ONS

Po Top Model Mateusz Maga postanowił stworzyć swoje portfolio i wziął udział w kilku sesjach. Efekty były zaskakujące, ponieważ model pokazał się z zupełnie innych stron. Niedawno jednak pojawiły się informacje, że uczestnik show pojawi się w programie You Can Dance, który już wiosną powróci na antenę TVN. Zobacz: Mateusz Maga wystąpi w nowym show. Top Model to był początek

Nie od dziś wiadomo, że taniec to druga pasja Magi. Po zakończeniu Top Model Mateusz postanowił otworzyć swoją szkołę taneczną i w dużej mierze poświęcić swój czas tej działalności. Wkrótce potem pojawiła się informacja, że model ma wziąć udział w YCD, ale nie do końca było wiadomo w jakiej roli. Teraz już wszystko jest jasne. Szkoła tańca, której właścicielem jest Maga ma na stałe współpracować z uczestnikami show. W zajęciach jednak będą mogły brać udział także osoby niezwiązane z produkcją, a już dzisiaj można zapisywać się na zajęcia z hip-hopu:

Już na przełomie stycznia/lutego 2015 roku otwieram Szkołę Tańca Dance Center DC w Warszawie, tym samym nawiązując stałą współpracę z choreografami i finalistami polskiej edycji programu ''You Can Dance - Po Prostu Tańcz'' ‪#‎TVN‬. Już teraz można dokonywać rezerwacje miejsc na zajęcia zarówno w Dance Center Jarosław jak i DC Warsaw!

Czekamy zatem na pierwsze efekty.

Zobacz: You Can Dance wraca do telewizji. Rusin pokazała pierwsze zdjęcia z sesji
 
 

Maga w erotycznej sesji:

Więcej na temat You Can Dance Mateusz Maga
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11