Mateusz Maga o swojej figurze
ONS

Maga narzeka na swoją figurę. Wszystko przez Top Model

Mateusz Maga o swojej figurze
ONS

Mateusz Maga był jednym z najbardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych uczestników Top Model. Choć nie ma już szans na wygraną to realizuje się zawodowo poza domem modeli i modelek. Ostatnio podpisał kontrakt z jedną z największych agencji D'Vision. Zobacz: Mateusz Maga debiutuje na ściance. Uwagę zwracały jego paznokcie

Maga wiele razy wspominał, że zanim wziął udział w programie miał kilka propozycji współpracy w Nowym Jorku, ale zdecydował się na udział w show. Teraz może z tego korzystać na nowo, a model także postanowił reaktywować swojego bloga. Po wielu przykrych dla niego incydentach model nie poddaje się. W zeszłym tygodniu miał swój debiut na ściance, a ostatnio pojawił się na premierze kolekcji Anji Rubik dla jednej z popularnych sieciówek. Dzisiaj zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z tego wydarzenia, a w podpisie wyraził niezadowolenie ze swojej wagi i wyglądu:

Jeszcze nigdy w życiu nie wyglądałem gorzej jak teraz po programie 'Top Model'. Co więcej nigdy w życiu nie byłem grubszy... i najbardziej zaskakujące jest to, że aktualnie, kiedy tak wyglądam jestem w modelingu. Wniosek jest taki, że nie można się poddawać, nawet jeżeli wydaje się, że już wszystko jest na straconej pozycji.

Powinien schudnąć?

Zobacz: Maga wspomina traumatyczne dzieciństwo. Nie miał lekkoDebiut Magi na ściance:

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26