Mateusz Gessler w kuchni
Newsy

Mateusz Gessler przytył? Widzicie różnicę? Zobaczcie nowe zdjęcia gwiazdora TVN!

Mateusz Gessler przytył? Widzicie różnicę? Zobaczcie nowe zdjęcia gwiazdora TVN!
Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior
Newsy
Mateusz Gessler prywatnie. Jego syn Franciszek też będzie kucharzem? Kim jest Ula, która "prawie wychowała jego syna"?
Mateusz Gessler prywatnie. Jego syn Franciszek też będzie kucharzem? Kim jest Ula, która "prawie wychowała jego syna"?

Mateusz Gessler jako mały chłopiec wyemigrował z mamą do Francji i tam się wychował. W najnowszym numerze "Party" Lux opowiada o swoim dzieciństwie. Przyznaje się, że nie zawsze było lekko. W tej rozmowie nie mogło zabraknąć pytań o ulubione smaki z dzieciństwa. I tutaj niespodzianka! Przyszły szef kuchni i juror „MasterChef Junior", mając do wyboru ślimaki czy ostrygi, wolał... polską zupę. Smak dzieciństwa to ogórkowa mamy. Znaleźć ogórki kiszone w Paryżu nie było łatwo. Żeby je kupić, jechaliśmy przez całe miasto do żydowskiego sklepu w dzielnicy Le Marais. Nie umiem odtworzyć smaku tej zupy. Ona była częścią naszej polskości we Francji - mówi „Party" Lux Mateusz Gessler. Mateusz Gessler przyznaje się, że w dzieciństwie... nie rwał się do gotowania. Podglądał tylko kuchnię mamy i babci. Sam zaczął gotować dopiero jako dorosły mężczyzna. Dlatego z tym większym podziwem obserwuje uczestników "MasterChef Junior", którzy jeszcze przed ukończeniem 13 lat potrafią upiec tort lub upiec polędwicę Wellington. Juror show, prywatnie jest tatą 11-letniego Franciszka. Czy jego syn gotuje? Dużo czasu spędził w naszej kuchni w Warszawie Wschodniej. Od 10 lat pracuję z Ulą, która lepi u nas pierogi, przygotowuje dania „mączne” – ona... prawie wychowała mojego syna. Czasem lepią wspólnie, dzięki czemu Franek widzi, jaką przyjemność może sprawić gościom restauracji - mówi Mateusz Gessler. Mateusz Gessler zaskarbił sobie sympatię uczestników programu. Przyznaje, że sam bawił się na planie „MasterChef Junior"  jakby był dzieckiem. Widzowie też bardzo go polubili. Co planuje dalej przeczytacie w najnowszym numerze specjalnego wydania "Party" Lux.   Zobacz też: To prawdziwa sztuka! Mateusz...

Mateusz Gessler pochwalił się swoim motorem
ONS/Facebook
Newsy
Mateusz Gessler pokazał czym jeździ po mieście. Zobaczcie jego maszynę! ZDJĘCIA
Mateusz Gessler pokazał czym jeździ po mieście. Zobaczcie jego maszynę! ZDJĘCIA

Mateusz Gessle r pochwalił co oprócz gotowania kocha najmocniej! Juror programu "MastrChef Junior" w wielu wywiadach podkreślał, że jego pasją są szybkie i stylowe motocykle. A czym porusza się na co dzień? Mateusz Gessler pokazał swoim fanom na Facebooku zdjęcie stylowego motoru kultowej marki Harley-Davidson i sportowego motocykla Yamaha. W życiu trzeba mieć pasje mój plan na dziś, latanie na xsr900, trening, gotowanie i dużo zabawy  - napisał pod jednym ze zdjęć Mateusz Gessler. Zobaczcie jakimi jednośladami jeździ Mateusz Gessler ! Fajne?   Zobacz także: Mateusz Gessler pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Fani zgodni: Wyglądasz jak sobowtór Kurta Cobaina!   Mateusz Gessler pokazał swój motor na Facebooku. Restaurator jeździ motorem marki Harley-Davidson. Mateusz Gessler jeździ także sportowych motocyklach.

Mateusz Gessler obchodzi 36 urodziny
Newsy
Mateusz Gessler obchodzi dziś urodziny! Wiemy, które i jak je spędza!
Mateusz Gessler obchodzi dziś urodziny! Wiemy, które i jak je spędza!

Mateusz Gessler obchodzi dziś (31 lipca) swoje 36. urodziny! Jak je spędza Juror z MasterChef Junior?  Jak przystało na szefa kuchni, ten szczególny dzień spędza w... pracy. Właśnie jest w Poznaniu, gdzie prowadzi warsztaty kulinarne. Odkąd pojawił się w telewizji, prawie każdy weekend ma zajęty - jeśli nie w swojej restauracji Warszawa Wschodnia, to prowadzi przeróżne eventy kulinarne i gotuje. Właśnie Mateusz Gessler jest w trasie.     Często fani Mateusza zastanawiają się, kim jest dla Magdy Gessler. Otóż Magda Gessler jest dla Mateusza ciotką. Mateusz Gessler jest synem Adama Gesslera (również restauratorem), szwagra Magdy Gessler. Czym zajmuje się Mateusz Gessler kiedy nie kucharzy? Wychowywaniem swojego syna Franciszka  i hobby jakim jest wykonywanie tatuaży .  Kocha też samochody i motory.   Za młodu grał na gitarze i chciał być jak Kurt Cobain.   Teraz jest jurorem w popularnym programie MasterChef Junior.   I popularnym kucharzem.   Mateuszowi Gesslerowi życzymy dalszych sukcesów i odkryć kulinarnych. Zobacz także: Magda, Mateusz, Marta... Poznaj rodzinę Gesslerów! Wyjaśniamy, kto jest kim w klanie restauratorów!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner