Mateusz Borkowski o śmierci Pani Basi Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

"Byłem w szoku. Była ciepłą żywiołową seniorką" Mateusz "Big Boy" wspomina zmarłą tragicznie koleżankę z programu

Mateusz Borkowski o śmierci Pani Basi Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

W lutym tego roku zmarła Pani Basia z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Widzowie uwielbiali poczucie humoru starszej pani i jej postrzeganie świata. Co się stało? 

Okazało się, że pani Basia została potrącana przez samochód dostawczy w Warszawie na ul. Wileńskiej przy skrzyżowaniu z Targową. Uczestniczka programu przechodziła przez pasy, gdy potrąciło ją auto.

 

Zobacz: Mateusz z programu "Gogglebox" schudł 130 kg! I nie dokonał tego samą dietą. Jak teraz wygląda? ZDJĘCIA

- Kobieta była na przejściu dla pieszych, została potrącona przez dostawczego volkswagena. Samochód potem jeszcze odbił i uderzył w czarne słupki przy trawniku. Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia. - Kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon -  opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. 

 

Big Boy, czyli Mateusz Borkowski, który niedawno schudł ponad 130 kilo - również jest znany z tego programu - do tej pory wspomina panią Basię i to jaką była świetną osobą! Jak przeżył wieść o tym, ze pani Basia zmarła?

Już jak się dowiedziałem, to nie wierzyłem w to długo, bo mi się wydawało, że to jest niemożliwe. Pani Basia była niesamowicie ciepłą, wspaniałą kobietą. Jak ją spotkałem, to nie mogliśmy się nagadać. Była tak żywiołowa, że w życiu nie poznałem takiej seniorki. Z takim animuszem i werwą. Ona mogłaby swoją energią obdarzyć nie jedną dwudziestolatkę, która myśli żeby się wyspać, pazurach i żeby iść na dyskoteką. Ale tak się stało, że jej już nie ma, czasu nie cofniemy, szkoda niesamowita, ale takie jest życie - powiedział nam Mateusz Borkowski.

 

Tęsknicie za Panią Basią?

 

Zobacz także: Znamy szczegóły wypadku pani Basi z "Gogglebox. Przed telewizorem". Są wstrząsające!

 

Mateusz Borkowski wspomina Panią Basię.

 

Mateusz Borkowski o śmierci Pani Basi Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Big Boy już nie jest tak duży, zrobił sobie operację żołądka.

Mateusz Borkowski z Gogglebox TTV schudł
Instagram

Więcej na temat Show
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17