Jeden z aktorów z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ! Który?
East News

Jeden z przystojniaków z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ. Zgadniecie który?

Jeden z aktorów z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ! Który?
East News

Mateusz Banasiuk wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Według naszych informacji, przystojniak znany m.in. z serialu "Strażacy" przyjął propozycję udziału w popularnym show Polsatu i już jesienią będziemy mogli zobaczyć jego metamorfozy na scenie TTBZ.

 

Wygląda więc na to, że Mateusz Banasiuk posłuchał rad swojej narzeczonej, Magdaleny Boczarskiej. To właśnie ona od samego początku namawiała aktora, żeby przyjął propozycję producentów programu.

Magda nie ma raczej dobrego zdania o telewizyjnych show, ale w tym przypadku mocno namawia Mateusza na udział. Podpuszcza go, że to jedyna okazja, kiedy będzie mógł bez wstydu przyodziać damskie ciuszki i śpiewać hity swoich ulubionych piosenkarek. Powtarza mu, że przecież kocha śpiewać, założył nawet własną kapelę i ma do siebie dystans, który na scenie jest niezbędny- jakiś czas temu w rozmowie z Faktem zdradziła znajoma Boczarskiej.

Przypominamy, że ostatnio Nina Terentiew zdradziła, że producenci prowadzą  rozmowy z Joanną Moro, która również miałaby wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Niestety, przez operację kolana udział aktorki w show stoi teraz pod znakiem zapytania. Według naszych informacji w programie prawdopodobnie zobaczymy także Radosława Pazurę!

 

Myślicie, że Mateusz Banasiuk ma szansę wygrać TTBZ?

 

Zobacz także: Mateusz Banasiuk i Bilguun Ariunbaatar chcą zostać gwiazdami rocka! WIDEO

 

Mateusz Banasiuk wystąpi w TTBZ.

Mateusz Banasiuk na sportowej imprezie VIP Cross
ONS

Aktor pojawi się w kolejnej edycji show.

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze w Teatrze Imka

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00