Marzenka i Andrzejek M jak miłość
Instagram

Marzenka pożegnała się z "M jak miłość"! Czy to oznacza, że Olga Szomańska odchodzi z serialu?

Marzenka i Andrzejek M jak miłość
Instagram

Olga Szomańska opublikowała niepokojący filmik, na którym żegna się z „M jak miłość”. Aktorka gra w serialu postać Marzenki, która jest jedną z ulubionych bohaterek wśród widzów. Gwiazda w nagraniu zdradza, na jak długo zniknie z serialu. Czy zobaczymy ją w nowych odcinkach po wakacjach?

Czy Marzenka odejdzie z "M jak miłość" na stałe?

Mimo wakacyjnej przerwy praca na planie serialu „M jak miłość” cały czas trwa. Aktorzy, co jakiś czas umieszczają w mediach społecznościowych relacje z postępów w nagraniach. Jakiś czas temu Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciem z nową Mają i zdradził, kto zastąpi w nowym sezonie dotychczasową córkę Izy. Teraz to Olga Szomańska przed urlopem postanowiła pożegnać się z widzami serialu. Nagranie wzbudziło niewielkie kontrowersje, ale aktorka uspokaja w nim, że nie odchodzi z „M jak miłość”:

Dzisiaj mój ostatni dzień zdjęciowy przed wakacjami. Ostatni dzień jestem w siedlisku!  - powiedziała w filmiku, a po chwili dodała: Nie, że w ogóle!

Całe szczęście! W końcu jej małżeństwo z Andrzejkiem jest jedną z najbardziej lubianych relacji w serialu i oboje cieszą się ogromną sympatią widzów. Aktorka ma za sobą ciężki, ale ważny rok w swojej karierze zawodowej i teraz w końcu może odpocząć. Jednak, jak widać nie zapomina o fanach i w miły sposób się z nimi pożegnała, tym razem nie na długo!

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" zaliczyła wpadkę! Joanna Kuberska przypadkiem pokazała za dużo...

 

Marzenka i Andrzejek są jedną z najbardziej lubianych par w serialu "M jak miłość"

Marzenka i Andrzejek M jak miłość
Instagram

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43