Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Martyna z "Rolnik szuka żony" przyznała, że ma powiększone usta. "Nic w tym złego nie widzę"

Martyna kandydatka Dawida Rolnik szuka żony
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Martyna z siódmej edycji "Rolnik szuka żony" swoją decyzją o opuszczeniu gospodarstwa Dawida wywołała niemałe kontrowersje. Rolnik bardzo emocjonalnie przeżył jej decyzję, ale teraz okazuje się, że nadal utrzymują ze sobą kontakt, co potwierdzili na Instagramie.

Po zakończeniu przygody z programem Martyna przeszła dużą metamorfozę. Przedłużyła włosy, zmieniła ich kolor i pokazuje w mediach społecznościowych bardzo seksowne zdjęcia. To nie wszystko! Kandydatka Dawida przyznała, że poprawia swoją urodę. Co sobie zmieniła?

Martyna z "Rolnik szuka żony" przyznała, że ma powiększone usta!

Martyna z "Rolnik szuka żony" od początku udziału w programie wzbudza mnóstwo emocji. Już po pierwszym odcinku niektórzy Internauci krytykowali kandydatkę Dawida, pisząc wprost, że przesadza z zabiegami medycyny estetycznej. Najbardziej szokowały mocno podkreślone brwi i powiększone usta, na które Martyna decyduje się mimo młodego wieku. Pod kolejnymi zdjęciami kobiety po zaskakującej metamorfozie pojawia się coraz więcej komentarzy dotyczących jej wyglądu:

Sztuczne usta😁

Martyna zdecydowała się odpowiedzieć na krytyczne komentarze Internautów i przyznała, że faktycznie powiększyła usta, ale nie widzi w tym nic złego i otwarcie się do tego przyznaje. Zdradziła też, że ostatnio zrobiła botoks dokładnie rok temu:

tak mówię to otwarcie i nic w tym złego nie widzę 😄 - odpowiedziała otwarcie Martyna. 

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Martyny z "Rolnik szuka żony". Faktycznie aż tak widać, że poprawia urodę?

Zobacz także: Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"!

 

Już od pierwszych odcinków programu fani "Rolnik szuka żony" zarzucali kandydatce Dawida, że za bardzo ingeruje w swoją urodę.

Czy Martyna ma kontakt z Dawidem w Rolnik szuka żony 7?

 

Po programie Martyna zmieniła fryzurę i swój styl. Aktualnie publikuje na Instagramie bardzo seksowne zdjęcia, a grono jej obserwatorów cały czas się powiększa. 

 

Tak kandydatka Dawida wyglądała przed programem!

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09